ساخت ۱۶واحد آموزشی در ریگان

فرماندار ریگان گفت:به همت خیران و تعدادی از بانک‌های کرمان ۱۶واحد آموزشی برای ریگان با اعتبار ۴۰میلیارد تومان در حال ساخت است. به گزارش خبرنگار گروه استان های فت فتو از کرمان، امین باقری فرماندار ریگان امروز چهارشنبه ۱۷ شهوریور ماه در بازدید کارشناسان تجهیز و نوسازی مدارس اداره کل استان کرمان از طرح های مدرسه سازی گفت:هنوز […]

فرماندار ریگان گفت:به همت خیران و تعدادی از بانک‌های کرمان ۱۶واحد آموزشی برای ریگان با اعتبار ۴۰میلیارد تومان در حال ساخت است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های فت فتو از کرمان، امین باقری فرماندار ریگان امروز چهارشنبه ۱۷ شهوریور ماه در بازدید کارشناسان تجهیز و نوسازی مدارس اداره کل استان کرمان از طرح های مدرسه سازی گفت:هنوز محوطه‌های مدارس این شهرستان خاکی و نامناسب برای دانش آموزان می‌باشند.

او ابراز کرد:در حال حاضر به همت خیران و تعدادی از بانک‌های استان ۱۶واحد آموزشی با اعتبار ۴۰میلیارد تومان در حال ساخت است.

فرماندار ریگان عنوان کرد:نیمی از این مدارس در مهرماه ومابقی در آبان و آذر تحویل آموزش و پرورش خواهند شد که با افتتاح این واحد‌های آموزشی ۳هزار دانش آموز از مدارس مقاوم برخوردار می شوند.

او عنوان کرد :ده ها واحد آموزشی کانکسی و غیراستاندارد در شهرستان ریگان وجود دارد که لازم است خیران و سازمان تجهیز نوسازی مدارس نسبت به مدارس غیر استاندارد ریگان توجه ویژه‌ای داشته باشند همچنین بیشتر این مدارس در مناطق عشایری وصعب العبور ریگان هستند.

باقری از تکمیل استخر شنای آموزش و پرورش با اعتبار۳میلیارد تومان خبرداد.

در ریگان ۱۶هزارو ۵۰۰دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول به تحصیل می‌باشند.

انتهای پیام/ی
ساخت ۱۶واحد آموزشی در ریگان

منبع:باشــگاه خبرنگاران
? ساخت ۱۶واحد آموزشی در ریگان