ساخت مرکز درمانی و جراحی بسیج در سیرجان آغاز شد

کرمان – فت فتو – عملیات اجرایی احداث مرکز درمانی و جراحی بسیج سپاه ناحیه مقاومت سیرجان امروز (سه‌شنبه) در این شهرستان آغاز شد. به گزارش فت فتو، عملیات اجرایی احداث مرکز درمانی و جراحی بسیج سپاه ناحیه مقاومت سیرجان به مناسبت هفته بسیج و طی آیینی و با حضور مسئولان موسسه تامین درمان بسیجیان […]

کرمان – فت فتو – عملیات اجرایی احداث مرکز درمانی و جراحی بسیج سپاه ناحیه مقاومت سیرجان امروز (سه‌شنبه) در این شهرستان آغاز شد.

به گزارش فت فتو، عملیات اجرایی احداث مرکز درمانی و جراحی بسیج سپاه ناحیه مقاومت سیرجان به مناسبت هفته بسیج و طی آیینی و با حضور مسئولان موسسه تامین درمان بسیجیان کشور و مسئولان استانی و محلی آغاز شد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سیرجان در حاشیه آغاز عملیات اجرایی احداث مرکز درمانی و جراحی بسیج سپاه ناحیه مقاومت سیرجان گفت: این مرکز درمانی با زیربنای بیش از یک هزار مترمربع تا نیمه اول سال آینده به بهره برداری می رسد.

سرهنگ علی دستوری هزینه مورد نیاز اولیه این طرح درمانی را ۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت: این اعتبار از محل بودجه و اعتبارات موسسه تامین درمان بسیجیان کشور به این طرح اختصاص داده شده است.

وی تصریح کرد: با بهره برداری از این مرکز درمانی قشرهای مختلف مردم بویژه قشرهای آسیب پذیر، خدمات درمانی را با تعرفه های درمانی دولت دریافت می کنند که نقش موثری در ارائه خدمات پزشکی و درمانی در شهرستان سیرجان خواهد داشت.
ساخت مرکز درمانی و جراحی بسیج در سیرجان آغاز شد

منبع: ایرنـا
? ساخت مرکز درمانی و جراحی بسیج در سیرجان آغاز شد