زنان جنوب کرمان در واکسیناسیون کرونا از مردان پیشی گرفتند

جیرفت – فت فتو – رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از پیشی گرفتن خانم‌ها در هفت شهرستان جنوبی استان کرمان نسبت به آقایان در دریافت واکسن کرونا خبر داد. دکتر اصغر مکارم روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار فت فتو اظهارداشت: از آغاز واکسیناسیون تاکنون ۱۳۰ هزار و ۳۲ خانم و ۱۲۱ هزار و ۴۴۹ آقا […]

جیرفت – فت فتو – رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از پیشی گرفتن خانم‌ها در هفت شهرستان جنوبی استان کرمان نسبت به آقایان در دریافت واکسن کرونا خبر داد.

دکتر اصغر مکارم روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار فت فتو اظهارداشت: از آغاز واکسیناسیون تاکنون ۱۳۰ هزار و ۳۲ خانم و ۱۲۱ هزار و ۴۴۹ آقا در هفت شهرستان جنوب استان کرمان واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

وی افزود: خانم ها در دز اول ۸۶ هزار و ۵۳۰ و در دز دوم ۴۳ هزار و ۵۰۲ واکسن و آقایان در دز اول ۸۰ هزار و ۵۱۱ و در دز دوم ۴۰ هزار و ۹۳۸ واکسن دریافت کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از واکسیناسیون ۲۵۱ هزار و ۴۸۱ نفر علیه ویروس کرونا در هفت شهرستان جنوبی استان کرمان خبر داد و گفت: ۱۶۷ هزار و ۴۱ نفر دز اول و ۸۴ هزار و ۴۴۰ نفر دز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

وی بیشترین میزان واکسیناسیون دز اول در منطقه جنوب کرمان را به ترتیب شامل شهرستان های جیرفت، رودبارجنوب، کهنوج، عنبرآباد، قلعه گنج، منوجان و فاریاب اعلام کرد.

مکارم با بیان اینکه واکسیناسیون کرونا در مراکز تجمیعی، مراکز جامع سلامت و خانه های بهداشت هفت شهرستان جنوبی استان کرمان انجام می شود، تعداد مراکز تجمیعی واکسیناسیون این منطقه را ۱۹ عدد برشمرد.

وی اظهار داشت: تمامی امکانات دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برای مقابله با ویروس کرونا بویژه واکسیناسیون بسیج شده است.

به گزارش فت فتو خدمات علوم پزشکی در استان کرمان از طریق دانشگاه های علوم پزشکی کرمان، جیرفت، بم و رفسنجان و دانشکده علوم پزشکی سیرجان ارائه می شود.
زنان جنوب کرمان در واکسیناسیون کرونا از مردان پیشی گرفتند

منبع:ایرنـا
? زنان جنوب کرمان در واکسیناسیون کرونا از مردان پیشی گرفتند