زلزله ۶.۴ ریشتری لافت به استان کرمان خسارتی وارد نکرد

فت فتو/کرمان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: در پی زلزله ۶.۴ ریشتری در منطقه لافت تا این لحظه براساس گزارش تیم های ارزیاب، هیچ خسارت جانی و مالی به استان کرمان وارد نشده است. “رضا فلاح” در گفت و گو با فت فتو، با اشاره به زلزله ۶.۴ و ۶.۳ ریشتری در استان […]

فت فتو/کرمان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: در پی زلزله ۶.۴ ریشتری در منطقه لافت تا این لحظه براساس گزارش تیم های ارزیاب، هیچ خسارت جانی و مالی به استان کرمان وارد نشده است.

“رضا فلاح” در گفت و گو با فت فتو، با اشاره به زلزله ۶.۴ و ۶.۳ ریشتری در استان هرمزگان گفت: تیم های ارزیاب به مناطق جنوبی استان اعزام شده اند.

وی ادامه داد: تیم های ارزیاب در شهرستان های منوجان، جیرفت، کهنوج، فاریاب، سیرجان، شهربابک مناطق را بررسی کرده اند و تا این لحظه گزارشی مبنی بر خسارات جانی و مالی نداشته ایم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با بیان اینکه آماده باش به کل استان مخصوصا به شهرستان های جنوبی و غربی استان داده شده است، اظهار کرد: کرمان به استان هرمزگان جهت پشتیبانی اعلام آمادگی کرده است.

“مجید سعیدی” مدیرکل بحران استانداری کرمان نیز به فت فتو گفت: در ساعت ۱۵ و ۳۷ دقیقه زلزله ای به شدت ۶.۴ ریشتر در حوالی فین از توابع استان هرمزگان به وقوع پیوست که برخی از شهرستان های استان کرمان این زلزله را احساس کردند.

انتهای پیام
زلزله ۶.۴ ریشتری لافت به استان کرمان خسارتی وارد نکرد

منبع:ایـسنا
? زلزله ۶.۴ ریشتری لافت به استان کرمان خسارتی وارد نکرد