«رویداد ملی تئاتر سردار آسمانی» در کرمان برگزار می‌شود

کرمان – «رویداد ملی تئاتر سردار آسمانی» همزمان با ایام شهادت شهید سلیمانی در کرمان برگزار می‌شود. به گزارش فت فتو به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال استان کرمان اظهار کرد: در جلسه هماهنگی برگزاری سومین رویداد ملی تئاتر سردار آسمانی تصمیم گرفته شده که «رویداد ملی تئاتر سردار […]

کرمان – «رویداد ملی تئاتر سردار آسمانی» همزمان با ایام شهادت شهید سلیمانی در کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش فت فتو به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال استان کرمان اظهار کرد: در جلسه هماهنگی برگزاری سومین رویداد ملی تئاتر سردار آسمانی تصمیم گرفته شده که «رویداد ملی تئاتر سردار آسمانی» در سال جاری همزمان با ایام شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان برگزار شود.

در این جلسه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس کشور، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان و تعدادی از اعضای هیئت مدیره و فعالان حوزه نمایش کرمان حضور داشتند.

محمدرضا علیزاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در این جلسه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: جشنواره ملی تئاتر سردار آسمانی با استفاده از ظرفیت هنر در خصوص ترویج مکتب سردار آسمانی گام بر می‌دارد.

وی ادامه داد: این جشنواره از سال ۹۸ آغاز شده و با تأثیرگذاری که هنر نمایش بر شناسایی هر چه بیشتر مکتب سردارشهید سلیمانی به مردم خواهد داشت امیدواریم این جشنواره هر ساله استمرار داشته باشد و بتوانیم جشنواره‌ای پربار برگزار کنیم.

حمید نیلی، مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس هم در ادامه ضمن تشکر از عوامل اجرایی جشنواره در کرمان برای برگزاری موفق دو دوره از این جشنواره؛ نقاط قوت و ضعف برگزاری جشنواره در سال‌های قبل را بیان کرد و گفت: باید تلاش کنیم هر سال با استفاده از تجربیات دوره‌های قبل نقاط قوت را پر رنگ تر و نسبت به کاستن از نقاط ضعف جشنواره اقدام کنیم.

وی ادامه داد: این جشنواره قابلیت‌های زیادی دارد، به طور مثال می‌توان قسمت‌های جنبی آن را بیشتر کنیم و مفاهیم جدیدی را از جمله فضای مفهومی؛ مدافین حرم و غیره را با همفکری در این جشنواره اضافه کنیم.

کد خبر 5313402
«رویداد ملی تئاتر سردار آسمانی» در کرمان برگزار می‌شود

منبع:مــهر
? «رویداد ملی تئاتر سردار آسمانی» در کرمان برگزار می‌شود