رویداد شتاب مدیریت پسماند سیرجان به مرحله پیش داوری رسید

فت فتو/کرمان رویداد شتاب با موضوع نوآوری در مدیریت پسماند و محیط زیست که فراخوان خود را در تیرماه منتشر کرده بود به مرحله پیش داوری رسید. به گزارش فت فتو، علاقه‌مندان و صاحبان ایده طرح های اولیه خود را تا ۱۳ شهریورماه جاری به آدرس دبیرخانه ارسال کرده بودند و ۱۶ شهریورماه از بین […]

فت فتو/کرمان رویداد شتاب با موضوع نوآوری در مدیریت پسماند و محیط زیست که فراخوان خود را در تیرماه منتشر کرده بود به مرحله پیش داوری رسید.

به گزارش فت فتو، علاقه‌مندان و صاحبان ایده طرح های اولیه خود را تا ۱۳ شهریورماه جاری به آدرس دبیرخانه ارسال کرده بودند و ۱۶ شهریورماه از بین ۵۲ ایده ارسالی، ۴۰ ایده به مرحله داوری رسیده و در فرآیند پیش داوری با حضور داوران و کارشناسان متخصص شرکت کردند.

پس از بررسی و داوری ایده‌های رسیده به دبیرخانه، ۱۰ ایده که بتوانند حد نصاب نمرات داوری را کسب کنند، در مراسم اختتامیه این رویداد حضور خواهند داشت‌.

۱۰ ایده منتخب مجدد در حضور کارشناسان، طرح اولیه خود را ارائه داده و بین آن ها داوری مجدد انجام خواهد شد و سه ایده برتر جایزه، تسهیلات بانکی و لوح تقدیر دریافت می کنند.

برای سایر ایده‌ها نیز فرصتی فراهم است. ایده هایی که جزو سه ایده برتر نباشند اما بتوانند نظر سرمایه‌گذاران را جلب نمایند با حمایت آن ها در مرکز نوآوری مدیریت پسماندهای معدنی و صنعتی جهاد دانشگاهی سیرجان مشغول خواهند شد و ایده نهایی خود را اجرایی خواهند نمود.

در اختتامیه رویداد شتاب، پویشی به نام “شهر سبز؛ همیار سبز” نیز رونمایی خواهد شد. هدف از اجرای این پویش فرهنگ سازی تفکیک زباله از مبدا است تا شهروندان سیرجانی این فرهنگ را بیاموزند و زباله های خود را در مبدا تفکیک نموده و پسماند آن را جدا کنند. این کار به بازیافت زباله ها و استفاده بهینه از این بازیافت کمک خواهد کرد.

انتهای پیام
رویداد شتاب مدیریت پسماند سیرجان به مرحله پیش داوری رسید

منبع:ایـسنا
? رویداد شتاب مدیریت پسماند سیرجان به مرحله پیش داوری رسید