رونمایی از کتاب «آهنگ دل»

کتاب «آهنگ دل» دفتر اول از سروده‌های حسین میرزائی مشهور به (شیخ حسین) که به کوشش عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند به زیور طبع آراسته شده‌ است، رونمایی شد. به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از زرند، کتاب «آهنگ دل» دفتر اول از سروده‌های حسین میرزائی مشهور به (شیخ حسین) که […]

کتاب «آهنگ دل» دفتر اول از سروده‌های حسین میرزائی مشهور به (شیخ حسین) که به کوشش عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند به زیور طبع آراسته شده‌ است، رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از زرند، کتاب «آهنگ دل» دفتر اول از سروده‌های حسین میرزائی مشهور به (شیخ حسین) که به کوشش فرزندش سمن میرزائی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند به زیور طبع آراسته شده‌ است، رونمایی شد.


بیشتر بخوانید:

رونمایی از 2 کتاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند


رونمایی از کتاب «آهنگ دل»

در این مراسم جمعی از مدیران ازجمله رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرند، مدیر کتابخانه‌های عمومی زرند و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از محققان و نویسندگان و پیشکسوتان زرند ازجمله مهدی سهرابی‌زرندی، مهدیه اسدی زرندی و معاونان و جمعی از کارکنان دانشگاه آزاد زرند حضور داشتند.

رونمایی از کتاب «آهنگ دل»

پس از سخنان رئیس دانشگاه آزاد زرند درباره رسالت مهم دانشگاه در زمینه توسعه علمی و فرهنگی و اهمیت کتاب و مطالعه، مدیران ادرات و مدعوین به بیان نظر خود درباره اهمیت کتاب و نقش دانشگاه در زمینه ترویج فرهنگ کتابخوانی و توسعه علمی شهرستان پرداختند.

به گزارش آنا، وجوه دریافتی از محل فروش این اثر، نذر یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند خواهد شد.

انتهای پیام/۴۱۰۳/4062/
رونمایی از کتاب «آهنگ دل»

منبع:آنـــا
? رونمایی از کتاب «آهنگ دل»