رونمایی از تازه‌ترین محصولات دانش‌بنیان مرکز نوآوری و شتابدهی تگ کرمان

کنتور هوشمند الکترومغناطیس،باتری‌بیس،سیستم جامع آموزشی،مودم و روتر صنعتی، سولفات پتاسیم، ربات صنعتی، پلتفرم ورزش آنلاین یک تکان، فلزیاب صنعتی، استحصال منگنز از سنگ‌های کم عیار از جمله این این محصولات است. به گزارش فت فتو؛رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت این محصولات شامل کنتور هوشمند الکترومغناطیس باتری‌بیس، سیستم جامع آموزشی شامل سرور و […]

کنتور هوشمند الکترومغناطیس،باتری‌بیس،سیستم جامع آموزشی،مودم و روتر صنعتی، سولفات پتاسیم، ربات صنعتی، پلتفرم ورزش آنلاین یک تکان، فلزیاب صنعتی، استحصال منگنز از سنگ‌های کم عیار از جمله این این محصولات است.

به گزارش فت فتو؛رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت این محصولات شامل کنتور هوشمند الکترومغناطیس باتری‌بیس، سیستم جامع آموزشی شامل سرور و کلاینت، سامانه اتوماسیون هوشمند کشاورزی (آسابیار)، مودم و روتر صنعتی، سولفات پتاسیم، ربات صنعتی، پلتفرم ورزش آنلاین یک تکان،فلزیاب صنعتی، استحصال منگنز از سنگ‌های کم عیار است.

اقای وحدت از پیشرفت خوب شرکت‌‌های دانش‌بنیان و مجموعه پارک علم و فناوری در استان کرمان نام برد و گفت: تامین مالی شرکت‌ها توسط صندوق پژوهش و فناوری استان انجام می‌شود.

وی مجموع شرکت‌های دانش‌بنیان استان را ۶۵ شرکت علاوه بر شرکت‌های فناور اعلام کرد و افزود:صندوق نوآوری و شکوفایی به شکل مستقیم و هم از طریق صندوق پژوهش نوآوری به شرکت‌ها کمک می‌کند که در سه سال اخیر ۱۸۰ میلیارد تومان مصوبات صندوق نوآوری برای استان بوده که در حال پرداخت است.

رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی از روند رو به رشد کمی و کیفی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در استان کرمان خبر داد و تصریح کرد:صندوق پژوهش فناوری در استان مستقر است و با همراهی پارک علم و فناوری وظیفه حمایت از شرکت‌های نوپا را دارد.

رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی بیان داشت: خط اعتباری به صندوق پژوهش فناوری استان داده شده که در حد ۵۰۰ میلیون تومان به شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و استارت آپ نوپا کمک داده می‌شود.
رونمایی از تازه‌ترین محصولات دانش‌بنیان مرکز نوآوری و شتابدهی تگ کرمان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? رونمایی از تازه‌ترین محصولات دانش‌بنیان مرکز نوآوری و شتابدهی تگ کرمان