رسم غلط تیراندازی در جشن تولد، یک نوجوان را به کام مرگ کشاند

به گزارش فت فتو؛ حمید احمدی مقدم در تشریح این خبر افزود: شامگاه ۲۹ آبان ماه براثر تیراندازی با اسلحه شکاری در یک جشن تولد که در یک منزل مسکونی در نرماشیر در حال اجرا بود متاسفانه یک نوجوان ۱۶ ساله کشته و ۵ نفر زخمی شده اند. وی با اشاره به این مطلب که […]

به گزارش فت فتو؛ حمید احمدی مقدم در تشریح این خبر افزود: شامگاه ۲۹ آبان ماه براثر تیراندازی با اسلحه شکاری در یک جشن تولد که در یک منزل مسکونی در نرماشیر در حال اجرا بود متاسفانه یک نوجوان ۱۶ ساله کشته و ۵ نفر زخمی شده اند.

وی با اشاره به این مطلب که عامل تیراندازی دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان  شده است، تصریح کرد: قرار جلب صاحب اسلحه و صاحب منزل  مسکونی که جشن تولد در آن در حال اجرا بوده نیز صادر شده است.

رییس حوزه قضایی شهرستان نرماشیر با اشاره به اینکه تیراندازی در مراسمات جشن و عزا از رسوم غلط است که اکثر اوقات وقوع حوادث تلخی را در پی دارد، گفت: باید بر مبنای فرهنگ سازی، این رسوم اشتباه ریشه کن شود.

این مقام قضایی اظهار داشت: پلیس اطلاعات شهرستان نرماشیر مکلف شده است که با هرگونه  مصادیق تیراندازی در مراسمات باجدیت و حساسیت بیشتری برخورد کرده و نسبت به شناسایی عامل یا عاملین آن اقدام نماید.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟
نتیجه بر اساس ۰ رای موافق و ۰ رای مخالف
رسم غلط تیراندازی در جشن تولد، یک نوجوان را به کام مرگ کشاند

منبع: بــرنا
? رسم غلط تیراندازی در جشن تولد، یک نوجوان را به کام مرگ کشاند