رسم غلط تیراندازی در جشن تولد، نوجوان نرماشیری را به کام مرگ کشاند

رئیس حوزه قضایی شهرستان نرماشیر از کشته شدن یک نوجوان ۱۶ ساله بر اثر تیراندازی در یک مراسم جشن تولد خبر داد و گفت: عامل این تیراندازی شناسایی و دستگیر شده است. به گزارش خبرگزاری فاس از کرمان، حمید احمدی‌مقدم در تشریح این خبر اظهار کرد: شامگاه ۲۹ آبان‌ماه براثر تیراندازی با اسلحه شکاری در […]


رئیس حوزه قضایی شهرستان نرماشیر از کشته شدن یک نوجوان ۱۶ ساله بر اثر تیراندازی در یک مراسم جشن تولد خبر داد و گفت: عامل این تیراندازی شناسایی و دستگیر شده است.

به گزارش خبرگزاری فاس از کرمان، حمید احمدی‌مقدم در تشریح این خبر اظهار کرد: شامگاه ۲۹ آبان‌ماه براثر تیراندازی با اسلحه شکاری در یک جشن تولد که در یک منزل مسکونی در نرماشیر در حال اجرا بود، متاسفانه یک نوجوان ۱۶ ساله کشته و ۵ نفر زخمی شدند.

وی با اشاره به این مطلب که عامل تیراندازی دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است، تصریح کرد: قرار جلب صاحب اسلحه و صاحب منزل مسکونی که جشن تولد در آن در حال اجرا بوده نیز صادر شده است.

رئیس حوزه قضایی شهرستان نرماشیر با اشاره به اینکه تیراندازی در مراسمات جشن و عزا از رسوم غلط است که اکثر اوقات وقوع حوادث تلخی را در پی دارد، گفت: باید بر مبنای فرهنگ‌سازی، این رسوم اشتباه ریشه‌کن شود.

این مقام قضایی اظهار داشت: پلیس اطلاعات شهرستان نرماشیر مکلف شده است که با هرگونه مصادیق تیراندازی در مراسمات باجدیت و حساسیت بیشتری برخورد کرده و نسبت به شناسایی عامل یا عاملان آن اقدام کند.

پایان پیام/۳۷۶۳/ب

رسم غلط تیراندازی در جشن تولد، نوجوان نرماشیری را به کام مرگ کشاند

منبع: فــارس
? رسم غلط تیراندازی در جشن تولد، نوجوان نرماشیری را به کام مرگ کشاند