رستوران سرکباب کرمان

۲۳ فروردین ۱۳۹۹ اگر به شهر کرمان سفر کردید و از دوستداران کباب هستید، به شما رستوران سرکباب را پیشنهاد می کنیم.این رستوران دارای یک سالن با ظرفیت حدود ۵۰ نفر می باشد که شاید همین موضوع و ظرفیت کم این رستوارن، تنها نکته ی منفی آن باشد.همچنین این رستوران ارسال به پیک نیز دارد […]

۲۳ فروردین ۱۳۹۹

اگر به شهر کرمان سفر کردید و از دوستداران کباب هستید، به شما رستوران سرکباب را پیشنهاد می کنیم.این رستوران دارای یک سالن با ظرفیت حدود ۵۰ نفر می باشد که شاید همین موضوع و ظرفیت کم این رستوارن، تنها نکته ی منفی آن باشد.همچنین این رستوران ارسال به پیک نیز دارد و شما می توانید بدون رفتن به آن جا، غذای خود را سفارش بدهید.

داشتن پارکینگ مناسب هم از مزایای خوب این رستوران می باشد و اینکه در رستوران سرکباب امکان برگزاری جشن ها و مراسم های شما نیز وجود دارد.رستوران سرکباب یکی از بهترین و لذیذترین کباب‌ها را میان رستوران های کرمان را دارد. دکوراسیون رستوران ساده اما شیک است . در منوی رستوران سرکباب فقط کباب پیدا می‌شود. دیس «کباب سر» انتخاب اول بسیاری از افرادی است که خانوادگی به رستوران می‌آیند. کباب بختیاری و کباب برگ نیز خوشمزه‌ترین‌های منو هستند. قیمت منو نیز مناسب و منصفانه است.

رستوران سرکباب کرمان

نحوه دسترسی به رستوران سرکباب کرمان

آدرس : کرمان، بلوار جمهوری. بین والفجر جنوبی و چهارراه امام جمعه
رستوران سرکباب از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۵ نهار سرو می کند و از ۱۹ تا ۲۳:۳۰ شام.

رستوران سرکباب کرمان رستوران سرکباب کرمان

           
رستوران سرکباب کرمان- گردشگری کرمان

منبع: تارنمای فرهنگی کرمان | کرمان شناسی
کرمان شناسی , خبر کرمان, کرمان, جدیدترین خبرهای کرمان , گردشگری کرمان , بزرگان کرمان , نیازمندیهای کرمان, رپورتاژ
? رستوران سرکباب کرمان