راه اندازی باجه ارتباط الکترونیک برای زندانیان

نخستین باجه ارتباط الکترونیک بین مددجوی زندان‌ها و خانواده‌های آن‌ها در یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی کرمان راه اندازی شد. به گزارش فت فتو، معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری کل استان کرمان گفت: در راستای سند تحول قضایی و هوشمندسازی قوه قضاییه و نیز تاکیدات قوه قضاییه بر لزوم تکریم ارباب رجوع، […]

نخستین باجه ارتباط الکترونیک بین مددجوی زندان‌ها و خانواده‌های آن‌ها در یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی کرمان راه اندازی شد.

به گزارش فت فتو، معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری کل استان کرمان گفت: در راستای سند تحول قضایی و هوشمندسازی قوه قضاییه و نیز تاکیدات قوه قضاییه بر لزوم تکریم ارباب رجوع، باجه‌ای در یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی راه به منظور ایجاد ارتباط الکترونیک بین مددجویان زندان‌ها و خانواده‌های آن‌ها راه اندازی شد.

مهدی بخشی افزود: با راه اندازی این باجه خانواده مددجویان زندان‌ها می‌توانند با زندانی خود در هر کجای کشور ملاقات داشته باشد و نیازی به مراجعه حضوری خانواده‌ها به زندان‌ها نیست و در ملاقات الکاترونیک با زندانیان محدودیتی در تعداد ملاقات‌ها نیست و در وقت و هزینه ملاقات برای خانواده زندانیان صرفه جویی می‌شود.

 

وی با اشاره به این مطلب که ۵۶ دفتر خدمات الکترونیک در سطح استان وجود دارد، گفت: در دفاتری که فضا و امکان اضافه کردن یک باجه برای ملاقات زندانیان وجود داشته باشد، نسبت به راه اندازی آن اقدام خواهد شد.
راه اندازی باجه ارتباط الکترونیک برای زندانیان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? راه اندازی باجه ارتباط الکترونیک برای زندانیان