راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت از راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون این دانشگاه در راستای واکسیناسیون مردم و دانشجویان خبر داد. علیرضا مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های فت فتو در بافت از راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت با موافقت شبکه بهداشت و درمان این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این […]

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت از راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون این دانشگاه در راستای واکسیناسیون مردم و دانشجویان خبر داد.

علیرضا مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های فت فتو در بافت از راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت با موافقت شبکه بهداشت و درمان این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این مرکز به‌منظور واکسیناسیون دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شهرستان بافت افتتاح شده است.

وی اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی از مردم و برای مردم است و در راستای انجام وظیفه، الزامات اخلاقی و انجام واکسیناسیون عمومی این مرکز گشایش یافت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت با بیان اینکه با راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون نظارت بر پایگاه واکسیناسیون، تأمین ‌نیروی متخصص و تهیه واکسن توسط شبکه بهداشت و درمان انجام می‌شود، متذکر شد: مردم می‌توانند براساس برنامه زمانبندی واکسیناسیون اعلامی از سوی دانشگاه علوم پزشکی علاوه بر ثبت‌ نام در سامانه سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تعیین نوبت قبلی به مرکز واکسیناسیون دانشگاه مراجعه کنند.

مرادی یادآور شد: دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی یا برگ انتخاب واحد می‌توانند از اولویت طرح واکسیناسیون ویژه دانشجویان بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه مرکز واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت تا پایان اجرای طرح دائر خواهد بود، توضیح داد: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در تمام مقاطع می‌توانند با مراجعه به سامانه واکسیناسیون این دانشگاه به آدرس http://azadhr.healthehr.ir به ثبت‌ نام و اخذ نوبت برای انجام واکسیناسیون اقدام کنند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/
راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت

منبع:آنـــا
? راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت