راه‌اندازی صنایع کوچک را با جدیت پیگیری می‌کنیم/احتمال سفر هیئت دولت به استان کرمان در نیمه اول آذر ماه

استاندار کرمان گفت: راه‌اندازی صنایع کوچک در استان را با جدیت پیگیری می‌کنیم. به گزارش فت فتو؛ علی زینی‌وند در دیدارِ مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به اقدامات اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید در استان‌ها گفت: 12 هزار شغل از محل میانگین حساب شرکت‌های بزرگ در بانک‌ها تعریف شده و تاکنون تسهیلات خوبی پرداخت شده […]

استاندار کرمان گفت: راه‌اندازی صنایع کوچک در استان را با جدیت پیگیری می‌کنیم.

به گزارش فت فتو؛ علی زینی‌وند در دیدارِ مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به اقدامات اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید در استان‌ها گفت: 12 هزار شغل از محل میانگین حساب شرکت‌های بزرگ در بانک‌ها تعریف شده و تاکنون تسهیلات خوبی پرداخت شده است.

استاندار کرمان عنوان کرد: راه‌اندازی صنایع کوچک در استان را با جدیت پیگیری می‌کنیم، احداث صنایع کوچک در راستای اشتغالزایی خرد است و بسیار اهمیت دارد.

وی همچنین از جمع‌آوری مصوبات سفر هیئت دولت به استان کرمان نام برد و گفت: احتمالا نیمه اول آذر ماه هیئت دولت به استان کرمان سفر می‌کند.

به گزارش فت فتو؛ اصغر نورالله‌زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در این دیدار با بیان اینکه صندوق کارآفرینی امید از طرح‌های اشتغال روستایی حمایت می‌کند، اظهار داشت: تسهیلات بسیار خوبی با کارمزد 4 درصد در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه امروز صنایع تبدیلی و فرآوری مورد نیاز کشور و استان‌ها، در مناطق مختلف است، گفت: از این طرح‌ها نیز با پرداخت تسهیلات حمایت خواهیم کرد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به اینکه 20 میلیارد تومان وام ضروری به ازای هر نفر تا سقف 15 میلیون تومان پرداخت می‌شود، افزود: به‌ مناسبت سفر هیئت دولت به استان کرمان از مصوبات سفر خواهیم گذاشت.

یوسف پورواجد مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمان نیز در این دیدار اظهار داشت: تا سقف 100 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه 20 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغالزایی با این ویژگی‌ها در نظر گرفته شده است، گفت: 132 میلیارد تومان تا امروز در حوزه اشتغال روستایی پرداخت شده است.
راه‌اندازی صنایع کوچک را با جدیت پیگیری می‌کنیم/احتمال سفر هیئت دولت به استان کرمان در نیمه اول آذر ماه

منبع:بــرنا
?
راه‌اندازی صنایع کوچک را با جدیت پیگیری می‌کنیم/احتمال سفر هیئت دولت به استان کرمان در نیمه اول آذر ماه