راه‌های پیشبرد روابط دوجانبه و تقویت زمینه‌های همکاری

به گزارش گروه جهان فت فتو، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و «عبدالله بن زاید» همتای اماراتی او تلفنی گفتگو کردند. بنابر گزارش شامگاه امروز (چهارشنبه) خبرگزاری رسمی امارات (وام)، دو طرف در این گفت‌و‌گوی تلفنی راه‌های پیشبرد روابط دوجانبه و تقویت زمینه‌های همکاری در راستای منافع مشترک را مورد بحث […]

به گزارش گروه جهان فت فتو، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و «عبدالله بن زاید» همتای اماراتی او تلفنی گفتگو کردند.

بنابر گزارش شامگاه امروز (چهارشنبه) خبرگزاری رسمی امارات (وام)، دو طرف در این گفت‌و‌گوی تلفنی راه‌های پیشبرد روابط دوجانبه و تقویت زمینه‌های همکاری در راستای منافع مشترک را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

خبرگزاری رسمی امارات همچنین خاطرنشان کرد که وزیر خارجه این کشور و همتای ایرانی او درباره پاره‌ای از مسائل مورد اهتمام مشترک در سطح منطقه و جهان به تبادل نظر پرداخته‌اند.

بنابر این گزارش، وزیر خارجه امارات در این گفت‌و‌گوی تلفنی همچنین ضمن تأکید بر اهمیت افزایش اقدامات دیپلماتیک، بیان کرده است که این کشور بر تقویت اقدامات مشترک و همکاری‌های سازنده در سطح منطقه و جهان پافشاری دارد.

انتهای پیام/
راه‌های پیشبرد روابط دوجانبه و تقویت زمینه‌های همکاری

منبع:آنـــا
? راه‌های پیشبرد روابط دوجانبه و تقویت زمینه‌های همکاری