رئیس مجمع نمایندگان: حرکت قطار توسعه صنعت گردشگری کرمان کُند است

کرمان – فت فتو – رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: قطار صنعت گردشگری این استان با توجه به ایجاد زیرساخت‌های این بخش در کرمان، کُند حرکت می‌کند. به گزارش روز چهارشنبه فت فتو و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، شهباز حسن پور در آیین افتتاح […]

کرمان – فت فتو – رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: قطار صنعت گردشگری این استان با توجه به ایجاد زیرساخت‌های این بخش در کرمان، کُند حرکت می‌کند.

به گزارش روز چهارشنبه فت فتو و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، شهباز حسن پور در آیین افتتاح مجتمع گردشگری و پذیرایی پارسه سیرجان افزود: در گردشگری توزیع ثروت به صورت عادلانه انجام می شود اما در سایر صنایع این عدالت به خوبی اجرا نمی شود. 

وی اظهار داشت: با فعال شدن بخش گردشگری، جمعیت زیادی در بخش خدمات مشغول به کار می شوند به طوری که این آمار در شهرهای پیشرفته دنیا بین ۶۰ تا ۶۵ درصد است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هیچ محدودیتی برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری وجود ندارد و زیرساخت‌های لازم در این بخش ایجاد شده است.

حسن پور اادامه داد: در این دولت کارهای خوبی انجام شده اما مهمترین اقدام دولت سیزدهم اجرای واکسیناسیون گسترده بود که بدون شک با این اتفاق سیل گردشگران به کشور ایران سرازیر می شود.

وی با اشاره به ویژگی های هیات دولت تصریح کرد: آقای ضرغامی از افراد بسیار موثر در جمهوری اسلامی است که امیدواریم با ایجاد روابط بین الملل گردشگران خارجی را به سوی ایران سوق دهد.

حسن پور افزود: با توجه به فرهنگ و آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری غنی این کشور انتظار داریم، وزیر میراث فرهنگی زمینه ورود ۱۰ میلیون گردشگر را به کشور فراهم کند.
رئیس مجمع نمایندگان: حرکت قطار توسعه صنعت گردشگری کرمان کُند است

منبع:ایرنـا
? رئیس مجمع نمایندگان: حرکت قطار توسعه صنعت گردشگری کرمان کُند است