رئیس شورای شهر نجف‌شهر: در اجرای طرح شفافیت هیچ تعللی نمی‌کنیم

رئیس شورای شهر نجف‌شهر گفت: در اجرای طرح شفافیت در شورای شهر و شهرداری نجف‌شهر هیچ تعللی نمی‌کنیم. مهدی خراسانی در گفت‌وگو با فت فتو در کرمان در پاسخ به پذیرش طرح شفافیت و اجرای آن اظهار کرد: ملت قهرمان و سرافراز ایران بارها نشان داده‌اند که در تمامی برهه‌های سخت همراه و پای‌ کار […]


رئیس شورای شهر نجف‌شهر گفت: در اجرای طرح شفافیت در شورای شهر و شهرداری نجف‌شهر هیچ تعللی نمی‌کنیم.

مهدی خراسانی در گفت‌وگو با فت فتو در کرمان در پاسخ به پذیرش طرح شفافیت و اجرای آن اظهار کرد: ملت قهرمان و سرافراز ایران بارها نشان داده‌اند که در تمامی برهه‌های سخت همراه و پای‌ کار این نظامند و با شرکت مداوم در انتخابات و همراهی مسؤولان خود در مسیر حفظ و صیانت از این انقلاب‌ و فتح قله‌های پیشرفت در تلاشند.

رئیس شورای شهر نجف‌شهر عنوان کرد: اکنون برای قدردانی از این ملت نجیب و مجاهد، ما نیز باید حسن‌‌نیت خود را به ایشان نشان دهیم و در عمل، آراء، نظرات و هزینه‌کردها و بسیاری دیگر از مسائل و تصمیم‌گیری‌های خود را به صورت شفاف و بی‌پرده با آن‌ها در میان بگذاریم؛ چرا که این اعتماد و همراهی تنها با صداقت و شفافیت ادامه می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح در شورای شهر و شهرداری نجف‌شهر هیچ تعللی نمی‌کنیم؛ چون مطالبهٔ شفافیت مطالبه‌ای به‌حق و اقل انتظار از سوی مردمی‌ است که به این نظام عِرق داشته و در مسیر پیشرفت آن از هیچ تلاشی مضایقه ندارند و برای حفظ این انقلاب تا پای جان می‌روند.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب

رئیس شورای شهر نجف‌شهر: در اجرای طرح شفافیت هیچ تعللی نمی‌کنیم

منبع:فــارس
? رئیس شورای شهر نجف‌شهر: در اجرای طرح شفافیت هیچ تعللی نمی‌کنیم