رئیس دانشگاه پیام نور کرمان: ملت ایران اجازه میدان‌داری به ضدانقلاب‌ها را نمی‌دهد

رئیس دانشگاه پیام نور کرمان با اشاره به حوادث اخیر در کشور گفت: ملت ایران با بصیرت و دشمن‌شناسی بالایی که دارند اجازه میدان‌داری به ضدانقلاب ندادند و با آمدن به صحنه، وفاداری خود به انقلاب را نشان دادند. فاطمه معین‌الدینی، رئیس دانشگاه پیام نور کرمان امروز در گفت‌وگو با فت فتو در کرمان اظهار […]


رئیس دانشگاه پیام نور کرمان با اشاره به حوادث اخیر در کشور گفت: ملت ایران با بصیرت و دشمن‌شناسی بالایی که دارند اجازه میدان‌داری به ضدانقلاب ندادند و با آمدن به صحنه، وفاداری خود به انقلاب را نشان دادند.

فاطمه معین‌الدینی، رئیس دانشگاه پیام نور کرمان امروز در گفت‌وگو با فت فتو در کرمان اظهار کرد: در روزها و ساعاتی که ملت ما در تدارک برگزاری مراسم اربعین حسینی و گرامیداشت یاد و خاطره‌ی نمادهای مظلومیت و سرافرازی حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) و یاران باوفایش بود و میلیون‌ها قلب، سوزان و چشم، گریان این مظلومیت بود، رسانه‌های ارتباط جمعی خبر فوت خانم مهسا امینی را منعکس کردند. وقوع این اتفاق موجب ایجاد نگرانی در ذهن برخی از مردم و منشأ اعتراضات و انتقاداتی شد.

وی ادامه داد: در این میان دشمنان و کینه‌توزان با همراهی برخی فریب‌خوردگان با سوءاستفاده از احساسات جوانان، مسیر اعتراضات را منحرف و اقدام به توهین به مقدسات، هتک‌حرمت نوامیس، تخریب اموال و ریختن خون بی‌گناهان کردند و اسلام، امنیت و آرامش مردم را هدف قرار دادند؛ اما مردم متدیّن و فهیم با حضور آگاهانه، مانند همیشه خیال خام دشمنان را نقش بر آب کردند.

معین‌الدینی خاطرنشان کرد: مقایسه حوادث امسال با سال ۹۸ نشان داد که مردم ما از بصیرت و دشمن‌شناسی بالایی برخوردار هستند و بر همین اساس شاهد بودیم که در کمترین زمان ممکن اقشار مختلف مردم با مشاهده تحرکات و میدان‌داری ضد انقلاب، به صحنه آمدند و وفاداری خود را به آرمان‌های انقلاب به نمایش گذاشتند.

وی با بیان اینکه رشد و آگاهی مردم و بلوغ فکری جامعه از دیگر جنبه‌های مثبت، حوادث اخیر است، افزود: ما به‌عنوان دانشگاهیان نقش موثری در آگاهی‌بخشی جوانان و جامعه و جهاد تبیین داریم.

این استاد دانشگاه ادامه داد: نقش بی‌بدیل استاد و معلم در تربیت نسلی مومن و انقلابی بسیاری از این شهیدان که امروز مایه افتخار ما هستند غیر قابل انکار است .خوشبختانه  دانشگاهیان و دانشجویان دانشگاه پیام نور مانند همیشه هوشیار بوده و خط مشی خود را از فتنه‌گران جدا و با حضور در اجتماع روز جمعه مردم کرمان اطاعت از ولایت فقیه خود و انزجار از فتنه‌گران را اعلام کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه ستاد استقبال از دانشجویان جدیدالورود در۱۷ مرکز واحد در سطح استان تشکیل و با توجه به استقبال و افزایش جذب دانشجو در سال تحصیلی جدید همکاران ما آماده ارائه خدمات هستند، تصریح کرد: همچنین کلاس‌های دانشگاه پیام نور به‌صورت ترکیبی حضوری و مجازی از ۲۵ شهریور آغاز شده است.

معین‌الدینی یادآور شد: ما بیش از ۱۳ هزار دانشجو فعال در سطح استان داریم که کلاس‌های خود را بعد از وقفه دوساله به‌صورت حضوری در سال تحصیلی جدید آغاز کرده‌اند.
انتهای پیام/۳۷۶۳/ب

رئیس دانشگاه پیام نور کرمان: ملت ایران اجازه میدان‌داری به ضدانقلاب‌ها را نمی‌دهد

منبع: فــارس
? رئیس دانشگاه پیام نور کرمان: ملت ایران اجازه میدان‌داری به ضدانقلاب‌ها را نمی‌دهد