دیدگاه گردشگری باید از مولفه های انتخاب استانداران باشد

فت فتو/کرمان رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کرمان تاکید کرد: دیدگاه گردشگری باید یکی از مولفه های انتخاب استانداران در دولت سیزدهم باشد. “محمدرضا بهرامی” امروز هفتم مهرماه در نشست با فعالان گردشگری شهرستان سیرجان به مناسبت هفته گردشگری گفت: دیدگاه گردشگری باید یکی از مولفه های انتخاب استانداران در دولت سیزدهم باشد. وی ادامه […]

فت فتو/کرمان رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کرمان تاکید کرد: دیدگاه گردشگری باید یکی از مولفه های انتخاب استانداران در دولت سیزدهم باشد.

“محمدرضا بهرامی” امروز هفتم مهرماه در نشست با فعالان گردشگری شهرستان سیرجان به مناسبت هفته گردشگری گفت: دیدگاه گردشگری باید یکی از مولفه های انتخاب استانداران در دولت سیزدهم باشد.

وی ادامه داد: ایجاد بستر برای ایجاد زیرساخت‌های گردشگری از وظایف دولت محسوب می شود که با همکاری مسئولان و مدیران این مهم محقق می شود.

رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کرمان بیان کرد: گردشگری یک صنعت فرابخشی است و برای توسعه این صنعت همدلی و همکاری همه دست اندرکاران این صنعت از ضروریات است.

وی افزود: با توجه به هفت اثر ثبت جهانی، ۷۰۰ اثر ثبت ملی و ۷۰۰۰ اثر شناخته شده در استان کرمان متاسفانه این ظرفیت ها در سطح ملی و بین المللی به خوبی معرفی نشده اند که در این زمینه برنامه ریزی های متنوعی در دستور کار اتاق بازرگانی قرار دارد.

انتهای پیام
دیدگاه گردشگری باید از مولفه های انتخاب استانداران باشد

منبع:ایـسنا
? دیدگاه گردشگری باید از مولفه های انتخاب استانداران باشد