دیدار مسئولان سپاه ثارالله کرمان با خانواده شهید صادقی‌نژاد و جانباز ۷۰ درصد

فت فتو/کرمان فرمانده سپاه و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان به مناسبت هفته بسیج با خانواده شهید بسیجی محمدجواد صادقی‌نژاد و جانباز قطع نخاع دیدار کردند. سردارمحمدعلی نظری دوم آذرماه در دیدار با خانواده شهید صادقی‌نژاد با گرامیداشت یاد و نام شهداء گفت: شهداء مخلص ترین افراد در نزد خداوند هستند […]

فت فتو/کرمان فرمانده سپاه و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان به مناسبت هفته بسیج با خانواده شهید بسیجی محمدجواد صادقی‌نژاد و جانباز قطع نخاع دیدار کردند.

سردارمحمدعلی نظری دوم آذرماه در دیدار با خانواده شهید صادقی‌نژاد با گرامیداشت یاد و نام شهداء گفت: شهداء مخلص ترین افراد در نزد خداوند هستند که با انتخاب مسیر درست  بهترین راه را برگزیده و راه سعادت را برای ما هموار کرده اند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان افزود: شهداء سرمایه‌های گران‌بهایی هستند که باید قدردان این سرمایه‌ها باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را بین جوانان و نوجوانان ترویج دهیم.

وی تصریح کرد: شهداء به گردن ما حق بسیاری دارند و امروز رسالت ما مسئولان است که از خون شهدا و آرمان‌های پاکشان حفاظت و نگهداری کنیم.

 نظری با تاکید بر این مطلب که شهداء زنده اند، گفت: شهداء گنجینه های معنوی هستند که باید راه و اهدافشان را ادامه دهیم.

حجت الاسلام علی عربپور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله نیز با تاکید بر این مطلب که آینده‌سازان انقلاب با گام برداشتن در راه و مسیر شهداء باید روحیه انقلابی گری و جهادی را برای مدیریت صحیح در خود پرورش داده و تقویت کنند، ادامه داد: شهداء با گذشت از مال و جانشان درس آزادی را به ما آموخته اند و ما امروز باید در راه آنها گام برداریم و از ارزشهای انقلاب حراست و پاسداری کنیم.

وی افزود: شهداء الگوهای تمام عیاری برای همه افراد هستند که الگو پذیری از این افراد در راه رسیدن به اهداف عالی نظام و رشد و معنویت ضروری است.

گفتنی است: شهید بسیجی محمدجواد صادقی‌نژاد  متولد ۱۳۴۲ در تاریخ ۱۳۶۱/۰۱/۰۲ در عملیات فتح المبین منطقه دشت عباس با مسئولیت تک تیر انداز، به شهادت رسید.

بنابراین گزارش، همچنین سردارمحمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله  استان کرمان در دیدار با خانواده جانباز ۷۰ درصد بسیجی غلامرضا ضیاءالدینی زرندی گفت: ایثارگری‌ها و رشادت‌های رزمندگان اسلام در طول هشت سال جنگ تحمیلی، به‌عنوان اسطوره‌های صبر و استقامت در دفتر خاطرات این سرزمین ثبت‌ شده و دیدار با خانواده شهداء، جانبازان و ایثارگران مایه افتخار و سربلندی است.

وی افزود: امروز امنیت و آرامش را مدیون رشادت‌ها، فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهداء، جانبازان، ایثارگران و آزادگان سرافرازی هستیم که با اهدای جان و هستی خود از کیان این سرزمین دفاع کردند.

گفتنی است: جانباز غلامرضا ضیاالدینی زرندی در سال ۱۳۶۳ در عملیات بدر جانباز ۷۰ درصد قطع نخاع شده است.

انتهای پیام
دیدار مسئولان سپاه ثارالله کرمان با خانواده شهید صادقی‌نژاد و جانباز ۷۰ درصد

منبع: ایـسنا
? دیدار مسئولان سپاه ثارالله کرمان با خانواده شهید صادقی‌نژاد و جانباز ۷۰ درصد