دیدار فرمانده سپاه جیرفت با امام جمعه به مناسبت هفته دفاع مقدس

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس سرهنگ ناصر بهروز فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت با حضرت حجت الاسلام والمسلمین میثم تارم امام جمعه جیرفت دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش آرمان کرمان از جیرفت؛ در این دیدار سرهنگ ناصر بهروز فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت ضمن تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس به تشریح برنامه‌های اجرایی در طول این هفته پرداخت.
سرهنگ بهروز بیان کرد: یکی از ماموریت‌های سپاه در عرصه‌های فرهنگی و مذهبی تقویت مساجد و مسجد محوری است که با این رویکرد روحیه فکری جوانان ما تقویت خواهد شد و حل بسیاری از مشکلات و معضلات جامعه مبنای کار ما خواهد بود.
وی اظهار کرد: یکی دیگر از ماموریت‌هایی که در حال پیگیری و آن را دنبال می‌کنیم طرح شهید سلیمانی در حوزه کرونا است که می‌توان گفت ما جزء رده‌های موفق در بحث مقابله و پیشگیری از کرونا هستیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت ابراز کرد: ما در بحث پیشگیری از بیماری کرونا با ایجاد ساختار و تشکیلات خاص خود توانسته‌ایم تیم‌ها و گروه‌های مختلف را به صورت محله‌ای در شهرستان توزیع و در حوزه نظارتی و مراقبتی موفق عمل نمائیم و بحمدالله به نتایج مطلوب و خوبی از این روند دست پیدا کرده‌ایم.
وی در بحث ایجاد مرکز واکسیناسیون شهید سردار سلیمانی به بیان ارائه خدمات به جامعه هدف پرداخت و افزود: بیش از دو ماه از راه‌اندازی و ایجاد مرکز واکسیناسیون سپاه در شهرستان جیرفت می‌گذرد که تاکنون به صورت منظم امر واکسیناسیون را انجام می‌دهد و بعنوان یکی از سالن‌های موفق در سطح استان کرمان می‌باشد.
سرهنگ بهروز تصریح کرد: با توجه به اینکه ما در سطح استان کرمان رتبه اول را در امر واکسیناسیون دارا می‌باشیم، این آمادگی و ظرفیت را مجموعه سپاه شهرستان جیرفت دارد تا در جهت افزایش روند واکسیناسیون به صورت محله‌ای، خانه‌ای و افزایش سالن‌ها با حوزه بهداشت و درمان همکاری بیشتری را داشته باشیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت با اشاره به انجام پروژه‌های محرومیت‌زدایی در منطقه گفت: در این حوزه با توجه به تنوع زیاد کار موارد اهم و شاخص آن را می‌توان به حوزه آبرسانی اشاره کرد که در بازه زمانی کوتاه بیش از ۲۵ کیلومتر خط انتقال آب را در حال اجرا هستیم که با برآوردی که در این طرح شده است بیش از ۲۰ هزار نفر مشکل آب آشامیدنی آنها برطرف خواهد شد.
وی افزود: پروژه‌های ایجاد مسکن برای محرومین در حال اتمام هستند و به زودی تحویل مردم داده خواهند شد و جا دارد در بحث اشتغال که با کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) همکاری صورت گرفته و نتیجه آن بیش از ۳۰۰ نفر تسهیلات بالای ۱۰۰ میلیون تومان ارائه خواهد شد تا شغل پایداری را برای آنها فراهم نمائیم.
دیدار فرمانده سپاه جیرفت با امام جمعه به مناسبت هفته دفاع مقدس

منبع:آرمـان
💬 دیدار فرمانده سپاه جیرفت با امام جمعه به مناسبت هفته دفاع مقدس