دیار کریمان به استقبال شهید هاشمی شتافت

مراسم استقبال از پیکر مطهر شهید مدافع امنیت سیدحمیدرضا هاشمی در کرمان برگزار شد. به گزارش فت فتو از کرمان، بعد از ظهر امروز پیکر مطهر شهید سیدحمیدرضا هاشمی فرمانده اطلاعات سپاه استان سیستان و بلوچستان در میان استقبال مسؤولان استان وارد شهر کرمان شد. پیکر این شهید مدافع وطن فردا تشییع و در جوار […]


مراسم استقبال از پیکر مطهر شهید مدافع امنیت سیدحمیدرضا هاشمی در کرمان برگزار شد.

به گزارش فت فتو از کرمان، بعد از ظهر امروز پیکر مطهر شهید سیدحمیدرضا هاشمی فرمانده اطلاعات سپاه استان سیستان و بلوچستان در میان استقبال مسؤولان استان وارد شهر کرمان شد.

پیکر این شهید مدافع وطن فردا تشییع و در جوار مزار سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی خاکسپاری خواهد شد.

به گزارش فت فتو، شهید حمیدرضا هاشمی، معاون اطلاعات سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان بود که در جریان حادثه تروریستی روز جمعه شهر زاهدان به درجه رفیع شهادت رسید.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به اتفاقات جمعه سیاه زاهدان در پیامی تأکید کرد: انتقام از خون شهدای سپاه و بسیج و مردمانی که قربانی جنایت جمعه سیاه زاهدان شدند را در دستور کار خود می‌دانیم و به مردمان صبور و نجیب این استان اطمینان می‌دهیم راه مقابله بی‌وقفه با توطئه‌های استکبار جهانی و تروریست‌های مزدور و اجیر شده توسط سرویس‌های امنیتی بیگانه تا سر حد شهادت ادامه خواهد داشت.

 انتهای پیام/۸۰۰۱۶/ب

دیار کریمان به استقبال شهید هاشمی شتافت

منبع: فــارس
? دیار کریمان به استقبال شهید هاشمی شتافت