دپوی بیش از نیم تن مواد مخدر در یک منزل

جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمان از ناکامی قاچاقچیان در انتقال ۵۷۸ کیلو مواد افیونی شامل ۳۱۵ کیلو تریاک و ۲۶۳ کیلو حشیش خبر داد. به گزارش خبرنگار  . فت فتو از کرمان، سرهنگ عبدالعلی روانبخش، جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از دپوی یک محموله سنگین مواد […]

جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمان از ناکامی قاچاقچیان در انتقال ۵۷۸ کیلو مواد افیونی شامل ۳۱۵ کیلو تریاک و ۲۶۳ کیلو حشیش خبر داد.

به گزارش خبرنگار  . فت فتو از کرمان، سرهنگ عبدالعلی روانبخش، جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از دپوی یک محموله سنگین مواد افیونی در یک منزل در یکی از نقاط شهر کرمان مطلع شدند و در این رابطه پایش نامحسوس مکان مورد نظر و دیگر اقدامات پلیسی برای کشف این محموله را در دستور کار قرار دادند.

او افزود: در همین راستا ماموران با تکمیل اقدامات اطلاعاتی از وجود ۲ محموله سنگین تریاک و حشیش در این منزل اطمینان حاصل کردند، اما بنا به پایش‌های نامحسوس و شبانه روزی این منزل مشخص شد فرد یا افراد خاصی به آن تردد ندارند که این مورد نشان از خالی از سکنه بودن آن می‌داد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمان ادامه داد: از اینرو ماموران با هماهنگی قضائی وارد این منزل شدند و در بازرسی از چند اتاق آن ۵۷۸ کیلو مواد افیونی شامل ۳۱۵ کیلو تریاک و ۲۶۳ کیلو حشیش کشف کردند که اقدامات بعدی برای شناسایی و دستگیری افراد دخیل و قاچاقچیان ناکام مانده از انتقال این حجم سنگین مواد خانمانسوز در دست انجام است.

انتهای پیام/س
دپوی بیش از نیم تن مواد مخدر در یک منزل

منبع:باشــگاه خبرنگاران
? دپوی بیش از نیم تن مواد مخدر در یک منزل