دومین جشنواره استانی سرود “مهرآوا” به میزبانی راور برگزار شد + تصاویر

همزمان با هفته بسیج دومین جشنواره سرود “مهرآوا” استان کرمان به میزبانی شهرستان راور برگزار شد. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان، دومین جشنواره استانی سرود مهرآوا همزمان با هفته بسیج صبح امروز با حضور روحی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان […]

همزمان با هفته بسیج دومین جشنواره سرود “مهرآوا” استان کرمان به میزبانی شهرستان راور برگزار شد.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان، دومین جشنواره استانی سرود مهرآوا همزمان با هفته بسیج صبح امروز با حضور روحی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان راور برگزار شد.

محسن روحی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره، اظهار داشت: این جشنواره با هدف تولید آثار غنی، اشاعه و گسترش فرهنگ ایرانی، اسلامی و انقلابی برگزار می‌شود.

وی ایجاد زمینه رقابت سالم برای کشف و شناسایی استعدادهای برتر در حوزه سرود را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد و گفت: جشنواره مهرآوا برای نخستین بار علاوه بر بخش پسران، در بخش دختران نیز برگزار شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با اشاره به لزوم به کار گیری ابزار هنر در انتقال مفاهیم دینی، انقلابی و ارزشی، بیان کرد: کرمان پایتخت مقاومت جهان اسلام است و ما باید به دنبال ایده‌های ناب در این عرصه باشیم.

سرود شنیدنی “حزب علی”، پاسخ دانش‌آموزان به رهبر انقلاب
مسابقه استعدادیابی سرود با داوری چند بازیگر به راه افتاد

مالک اژدری فرماندار راور در این مراسم با اشاره به برگزاری جشنواره سرود در شهرستان راور اظهار داشت: در این دوره ۲۴ اثر از سراسر استان به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که از این تعداد ۱۹ اثر به مرحله نهایی جنواره راه یافتند.

وی با بیان اینکه تمامی گروه‌ها امروز پنجشنبه سوم آذرماه به اجرای برنامه می‌پردازند، گفت: پس از اجرای گروه‌ها، مراسم اختتامیه این جشنواره در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی راور برگزار می‌شود.

فرماندار راور افزود: در این جشنواره ضمن اهدا لوح، تندیس و جوایز به گروه‌های برتر از تعدادی از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه شعر و موسیقی و سرود استان نیز تجلیل به‌عمل خواهد آمد.

استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان ,

انتهای پیام/۵۱۱/
دومین جشنواره استانی سرود “مهرآوا” به میزبانی راور برگزار شد + تصاویر

منبع: تسنــیم
? دومین جشنواره استانی سرود “مهرآوا” به میزبانی راور برگزار شد + تصاویر