دوربین های ثبت تخلفات رانندگی در شهر کرمان هوشمند شد

فت فتو/کرمان سرپرست پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان کرمان از هوشمند شدن دوربین های ثبت تخلفات رانندگی در شهر کرمان خبر داد. سرهنگ “امیر معین الدینی” امروز هشتم شهریورماه در نشست خبری اظهار کرد: از امروز بیش از ۸۰ دوربین ثبت تخلفات رانندگی در سطح شهر کرمان هوشمند می شود. وی افزود: پیش از این […]

فت فتو/کرمان سرپرست پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان کرمان از هوشمند شدن دوربین های ثبت تخلفات رانندگی در شهر کرمان خبر داد.

سرهنگ “امیر معین الدینی” امروز هشتم شهریورماه در نشست خبری اظهار کرد: از امروز بیش از ۸۰ دوربین ثبت تخلفات رانندگی در سطح شهر کرمان هوشمند می شود.

وی افزود: پیش از این ثبت تخلفات رانندگی سطح شهر کرمان از طریق دوربین ها توسط افسران پلیس مستقر در مرکز مانیتورینگ انجام می شد که با هوشمند شدن دوربین ها دیگر نیازی به حضور افسران در مانیتورینگ نیست و اعمال قانون به صورت مکانیزه انجام خواهد شد.

معین الدینی تصریح کرد: این دوربین ها انواع تخلفات رانندگی از جمله سرعت غیرمجاز، ترد در ساعات ممنوعیت شبانه در ایام کرونا و سایر تخلفات را احصاء و نسبت به ثبت تخلف اقدام می کنند.

سپرست پلیس راهور استان کرمان در پایان با اشاره به کاهش سوانح رانندگی درون شهری در استان طی ۵۰ روز گذشته، از رانندگان خواست ضمن توجه جدی به مقررات راهنمایی و رانندگی از بروز حوادث ناگوار برای خود و همراهان پیشگیری کنند.

انتهای پیام
دوربین های ثبت تخلفات رانندگی در شهر کرمان هوشمند شد

منبع:ایـسنا
? دوربین های ثبت تخلفات رانندگی در شهر کرمان هوشمند شد