دهیاران رفسنجان «ناظر» نانوایی‌ها می‌شوند

بخشدار مرکزی رفسنجان گفت: به‌منظور بازرسی از نانوایی‌ها و بهبود کیفیت نان، دهیاران در روستاهای بخش مرکزی به‌عنوان ناظران نانوایی‌ها معرفی و عملکرد نانوایی‌ها را بازرسی و گزارش می‌دهند. مصطفی بخشی امروز در گفت‌وگو با فت فتو در رفسنجان اظهار کرد: با توجه به مطالبه مردم در خصوص کیفیت نان و مشکلی که در این […]


بخشدار مرکزی رفسنجان گفت: به‌منظور بازرسی از نانوایی‌ها و بهبود کیفیت نان، دهیاران در روستاهای بخش مرکزی به‌عنوان ناظران نانوایی‌ها معرفی و عملکرد نانوایی‌ها را بازرسی و گزارش می‌دهند.

مصطفی بخشی امروز در گفت‌وگو با فت فتو در رفسنجان اظهار کرد: با توجه به مطالبه مردم در خصوص کیفیت نان و مشکلی که در این زمینه وجود داشته و دارد، طی هماهنگی با اتحادیه‌ صنف نانوایان، اداره صمت و شورای بخش تصمیم بر این شد، دهیاران به‌عنوان ناظر معرفی ‌شوند که عملکرد نانوایی‌ها را رصد کنند.

بخشدار مرکزی رفسنجان ادامه داد: این موضوع برای اولین‌بار بوده و بخش مرکزی به‌صورت پایلوت در شهرستان آن را اجرا می‌کند و امیدواریم تأثیری در کیفیت نان و جلب رضایتمندی مردم داشته باشد.

وی عنوان کرد: ۱۰۵ روستا در بخش مرکزی رفسنجان داریم که بیش از ۸۰ نانوایی در این روستاها فعال است.

بخشی خاطرنشان کرد: طی جلساتی که هر چهارشنبه با عنوان چهارشنبه‌های شورایی داریم، نسبت به سایر صنوف هم تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/۸۰۰۱۶/ب

دهیاران رفسنجان «ناظر» نانوایی‌ها می‌شوند

منبع: فــارس
? دهیاران رفسنجان «ناظر» نانوایی‌ها می‌شوند