دفاع مقدس نماد رشادت‌های جهادگران و سنگرسازان بی‌سنگر است

گروه استان‌ها – جانشین سپاه استان کرمان گفت: دفاع مقدس نمود رشادت‌های جهادگران و سنگرسازان بی‌سنگر است و امروز شاهد صدور این فرهنگ به خارج از مرزها هستیم. – اخبار استانها – سرهنگ محمدعلی نظری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان ،  با اشاره به نقش جهادگران و سنگرسازان بی‌سنگر در دوران دفاع مقدس […]

گروه استان‌ها – جانشین سپاه استان کرمان گفت: دفاع مقدس نمود رشادت‌های جهادگران و سنگرسازان بی‌سنگر است و امروز شاهد صدور این فرهنگ به خارج از مرزها هستیم.

– اخبار استانها –

سرهنگ محمدعلی نظری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان ،  با اشاره به نقش جهادگران و سنگرسازان بی‌سنگر در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: جهاد گران همواره در مواقع حساس و بحرانی انقلاب در کنار سایر نیروها نقش مهمی را ایفا کردند هر چند مظلوم هم واقع شدند و در هیچ جا اسم و نشانی از آنها نیست و یا کمتر به آنها پرداخته شده است.

وی با بیان اینکه دوران هشت سال دفاع مقدس یکی از مقاطع حساس و مهمی است که در آن، جهادگران با ایفای نقش مهم خود در کنار دیگر رزمندگان درخشید تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس سنگرسازان بی سنگری بودند که به صورت جهادی عمل می‌کردند.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه موفقیت ما در خیلی از عملیات‌های مرهون تلاش‌ها و از خودگذشتگی‌های این عزیزان است ادامه داد: در زدن خاکریزها قبل و بعد از عملیات، ایجاد دژ و ایجاد پل برای انجام عملیات، در کمک‌هایی که پشت جبهه انجام می‌شد و در جای جای جبهه و جنگ می‌توان شاهد رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های این ایثارگران باشیم.

وی با بیان اینکه مردم ما نیز جهادگران و سنگرسازان گمنامی هستند که در کمک و پشتیبانی به بازسازی کشور بعد از دوران جنگ، کمک‌های زیادی را انجام دادند گفت: اقدامات جهادگرانه در تمامی این سال‌ها متوقف نشده و هنوز هم ادامه دارد.

نظری با اشاره به مشکلات زیادی که در سال‌های گذشته کشور با آن مواجه بوده بیان کرد: در تمامی مشکلات و تهدیدات، در ایام درگیر و شیوع ویروس کرونا، در روزهای سخت تحریم‌های ناجوانمردانه، در محرومیت‌زدایی‌ها، در خدمات پزشکی به مناطق محروم و صعب العبور و  … شاهد همان رشادت‌های در دوران دفاع مقدس هستیم.

اسرار مکتوم جنگ 8 ساله| ناگفته‌هایی از شاهکار ارتش در روزهای ابتدایی دفاع مقدس /‌ ماجرای عملیات “کمان” و ” مروارید” / کدام عملیات ارتش کمر صدام را شکست؟‌‌
فرمانده سپاه استان کرمان: مصونیت امروز جامعه در گرو ترویج فرهنگ شهدا است
فرمانده سپاه استان کرمان: دشمن امروز به دنبال شکستن وفاق ملت و انشقاق امت و حاکمیت است

 

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته بعد از دوران دفاع مقدس این روحیه جهادی وجود داشته و نه تنها از این روحیه کم نشده که بیشتر هم شده است افزود: انجام کارهای جهادی منحصر به سپاه و بسیج نیست و امروز در اکثر دستگاه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد، گروه‌های جهادی تشکیل شده و کدام به نحوی تلاش می‌کنند تا مشکلات مردم را حل کنند.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه دوران هشت ساله دفاع مقدس ملت ایران، تبلور و نمود فعالیت‌های جهادی است گفت: امروز فرهنگ جهاد و اقدامات جهادی به خارج از مرزها و در دیگر کشورها صادر شده و شاهد هستیم که دیگر کشورها هم تلاش می‌کنند تا از روحیه جهادی و مردمداری استفاده کنند.

انتهای پیام/511/ی
دفاع مقدس نماد رشادت‌های جهادگران و سنگرسازان بی‌سنگر است

منبع:تسنــیم
? دفاع مقدس نماد رشادت‌های جهادگران و سنگرسازان بی‌سنگر است