دستگیری قاتل قلعه‌گنجی کمتر ۲۴ ساعت

به گزارش فت فتو؛ سرگرد مجتبی طاهری  گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان، ماموران بلافاصله به محل مربوطه اعزام شدند. وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و با هماهنگی قضائی […]

به گزارش فت فتو؛ سرگرد مجتبی طاهری  گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان، ماموران بلافاصله به محل مربوطه اعزام شدند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و با هماهنگی قضائی و با همکاری پاسگاه انتظامی سرخ‌قلعه این فرماندهی قاتل را شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر و یک  قبضه سلاح و مقادیری فشنگ جنگی از وی کشف شد.

سرپرست فرمانده انتظامی قلعه گنج یادآور شد: متهم علت و انگیزه قتل را اختلافات قبلی و خانوادگی اعلام کرد و ضمن تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

سرگرد طاهری در پایان از شهروندان درخواست کرد: در هنگام اختلاف و درگیری با افراد ثالث آرامش خود را حفظ و مراتب را از سوی مراجع انتظامی و قضائی پیگیری نمایند تا از بروز حوادث ناگوار جلوگیری شود.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟
نتیجه بر اساس ۰ رای موافق و ۰ رای مخالف
دستگیری قاتل قلعه‌گنجی کمتر ۲۴ ساعت

منبع: بــرنا
? دستگیری قاتل قلعه‌گنجی کمتر ۲۴ ساعت