دستگیری قاتل فراری در کرمان

قاتل فراری بعد از ۱۹سال در نَرماشیر دستگیر شد. به گزارش فت فتو، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: سال۱۳۸۱ در پی قتل عمد مردی ۳۵ساله در یک نزاع و درگیری با چاقو در ارگ جدید شهرستان بم، موضوع دستگیری قاتل که اهل یکی از روستا‌های شهرستان نَرماشیر بود در دستور کار پلیس قرار گرفت. سردار […]

قاتل فراری بعد از ۱۹سال در نَرماشیر دستگیر شد.

به گزارش فت فتو، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: سال۱۳۸۱ در پی قتل عمد مردی ۳۵ساله در یک نزاع و درگیری با چاقو در ارگ جدید شهرستان بم، موضوع دستگیری قاتل که اهل یکی از روستا‌های شهرستان نَرماشیر بود در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سردار عبدالرضا ناظری افزود: با توجه به متواری شدن قاتل به یکی از استان‌های همجوار، روند پیجویی‌های پلیسی برای دستگیری این قاتل مدت زمان زیادی به طول انجامید، اما در نهایت ۳روز قبل اخباری مبنی بر مخفی شدن این متهم در شهرستان نرماشیر بدست آمد.

وی گفت: با توجه به نامشخص بودن مخفیگاه قاتل در محدوده باغات کشاورزی در یکی از روستا‌ها شهرستان نرماشیر، تیمی از ماموران پلیس امنیت این شهرستان با انجام یک سری تحقیقات تخصصی مخفیگاه متهم را شناسائی و وی را پس از ۱۹سال فرار دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان افزود: هر چند که ممکن است فرد یا افراد مجرم پس از انجام جرم به هر شیوه‌ای به دنبال فرار از قانون باشند، اما پرونده این افراد هیچگاه بسته نخواهد ماند و به منظور احقاق حق شهروندان هر گونه جرمی با تمام توان پیگیری خواهد شد.
دستگیری قاتل فراری در کرمان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? دستگیری قاتل فراری در کرمان