دستگیری سارقان زورگیر طلاجات در نرماشیر

به گزارش فت فتو؛ سرهنگ”رضا زیدآبادی” گفت: در پی اعلام سرقت منزل در روستای محمدآباد و حضور فوری تیم گشت پاسگاه پشترود در محل مشخص شد ۳ نفر با سرو صورت پوشیده با ورود به منزل یکی از اهالی و ضرب و جرح این فرد طلاهای همسر صاحب خانه را سرقت کرده اند. او افزود: […]

به گزارش فت فتو؛ سرهنگ”رضا زیدآبادی” گفت: در پی اعلام سرقت منزل در روستای محمدآباد و حضور فوری تیم گشت پاسگاه پشترود در محل مشخص شد ۳ نفر با سرو صورت پوشیده با ورود به منزل یکی از اهالی و ضرب و جرح این فرد طلاهای همسر صاحب خانه را سرقت کرده اند.

او افزود: بلافاصله پس از بررسی صحنه و با توجه به اهمیت موضوع در ابتدا طرح مهار در سطح شهرستان اجرا و در ادامه با حضور ماموران پلیس آگاهی در صحنه و پیجوئی های پلیسی و اقدامات اطلاعاتی بعدی هویت و مخفیگاه سارقان در یکی از نقاط شهر بم شناسایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر تصریح کرد: در ادامه ماموران با حضور در این محل سارقان دخیل در این سرقت را دستگیر کردند که این افراد به عمل مجرمانه خود اعتراف کردند که ضمن بازسازی صحنه، تلاش و بازجویی های بعدی جهت کشف سایر سرقت های طلاجات این شهرستان و شهرستان های هم جوار در دست انجام است.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟
نتیجه بر اساس ۰ رای موافق و ۰ رای مخالف
دستگیری سارقان زورگیر طلاجات در نرماشیر

منبع: بــرنا
? دستگیری سارقان زورگیر طلاجات در نرماشیر