در سومین روز از هفته دولت در شهربابک چه گذشت؟

فت فتو/کرمان استاندار کرمان در سومین روز از هفته دولت چند پروژه صنعتی و خدماتی را در شهرستان شهربابک افتتاح و بازدید کرد. به گزارش فت فتو، “علی زینی وند” صبح امروز چهارم شهریورماه در سومین روز از هفته دولت و در سفر به شهربابک به مقام شایسته شهدا ادایاین شهر احترام و در ادامه […]

فت فتو/کرمان استاندار کرمان در سومین روز از هفته دولت چند پروژه صنعتی و خدماتی را در شهرستان شهربابک افتتاح و بازدید کرد.

به گزارش فت فتو، “علی زینی وند” صبح امروز چهارم شهریورماه در سومین روز از هفته دولت و در سفر به شهربابک به مقام شایسته شهدا ادایاین شهر احترام و در ادامه از باند دوم “شهربابک _ هرات” با ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی بازدید کرد.

برپایه این گزارش طول کل این محور ۴۴ کیلومتر است که تا کنون ۲۷ کیلومتر آن اجرا شده و فقط ۱۰ کیلومتر آن آسفالت و زیر بار ترافیک است و در حال حاضر با مشکل قیر روبه رو است. گفتنی است که ۱۷ کیلومتر محور شهربابک – هرات فقط به آسفالت نیاز دارد و زیرسازی های اولیه ۱۷ کیلومتر دیگر آن انجام شده ‌است.

شایان ذکر است: ۵۴ میلیارد تومان برای اجرای این پروژه هزینه شده و در بودجه امسال نیز ۱۳ میلیارد تومان به جاده “شهربابک _ هرات” تخصیص داده شده. گفتنی است برای اتمام این پروژه تا مرز جغرافیایی استان یزد به حدود ۶۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

در ادامه استاندار کرمان جایگاه سوخت محور رباط با هزینه ۱۰ میلیارد تومان را افتتاح کرد. برای تکمیل به ۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

زینی وند همچنین از پست ایست و بازرسی ستاد کرونا در ورودی استان کرمان بازدید کرد که در این بازدید نیروهای پلیس راه از وضعیت ترددهای چند روز اخیر گزارشی ارائه و اعلام کردند ترددها کاهش یافته است.

افتتاح گود کلواری دو با ظرفیت تولید سالانه ۱۰۰۰ تن ورق مس کاتد با اعتبار ۴۸ میلیارد تومان هدف بعدی استاندار کرمان به شهربابک بود.

به گزارش فت فتو، احداث این مجتمع در اردیبهشت ۹۸ آغاز و ظرف مدت ۲۰ ماه تکمیل شده و در این مجتمع به همراه کارکنان معدن ۹۵ نفر به صورت مستقیم و حدود ۳۵ نفر غیر مستقیم مشغول به کار هستند.

شایان ذکر است این مجتمع زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ است و در سه شیفت کار می کند.

زینی وند امروز کارخانه تولید کاتد مس شرکت فرآوری معدن فلات بابک با ظرفیت ۱۰۰۰ تن در سال و با خلوص ۹۹ درصد را افتتاح کرد.

این پروژه طی ۱۷ ماه با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۲۷ هکتار احداث شده و زمینه اشتغال ۷۷ نفر را فراهم کرده است.

به گزارش فت فتو، زینی وند در پایان از کارخانه مس خاتون آباد شهربابک بازدید کرد.

انتهای پیام
در سومین روز از هفته دولت در شهربابک چه گذشت؟

منبع:ایـسنا
? در سومین روز از هفته دولت در شهربابک چه گذشت؟