در اعلام آمار کرونا با مردم صادق هستیم

مهدی باسفهرجانی گفت: آماری که در پیج های خبری در دو روز گذشته اعلام شده است تناقض آشکاری با واقعیت داشته و اعداد اعلام شده در روزهای مذکور به هیچ عنوان صحت ندارد. به گزارش فت فتو؛ مدیر روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان نسبت به انتشار یک خبر کذب در […]

مهدی باسفهرجانی گفت: آماری که در پیج های خبری در دو روز گذشته اعلام شده است تناقض آشکاری با واقعیت داشته و اعداد اعلام شده در روزهای مذکور به هیچ عنوان صحت ندارد.

به گزارش فت فتو؛ مدیر روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان نسبت به انتشار یک خبر کذب در مورد آمار غیر واقعی کرونا در دو روز متوالی که در برخی از پیج های شهرستان از زبان مدیر یکی از واحدهای معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی سیرجان اعلام شده بود واکنش نشان داد.

مهدی باسفرجانی گفت: آماری که در پیج های مذکور اعلام شده تناقض آشکاری با واقعیت داشته و اعداد اعلام شده در روزهای مذکور به هیچ عنوان صحت ندارد.

وی گفت: آمار کرونا به صورت روزانه و با دقت بسیار زیاد جمع آوری و به دست روابط عمومی دانشکده می رسد و ما هم هر روز حوالی ساعت ۱۳:۳۰ این آمار را در جدول مخصوصی که برای آن طراحی شده به اطلاع خبرنگاران و رسانه های معتبر می رسانیم.

مدیر روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی سیرجان گفت: در اعلام آمار با مردم فهیم شهرستان صادق هستیم و اگر هم هشداری لازم بوده در زمان مقتضی به همشهریان محترم داده شده همچنین سلامت روح و روان مردم نیز برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است البته که همیشه مردم را به رعایت صحیح و اصولی پروتکل های بهداشتی توصیه کرده ایم.
انتهای پیام/منبع:آرمان
? در اعلام آمار کرونا با مردم صادق هستیم