درگیری گشت‌ انتظامی ناجا با سارقان مسلح در نرماشیر / سرباز وظیفه "امیرحسین دهقان" به شهادت رسید

گروه استان‌ها – در عملیات دستگیری سارقان در ۵ شهریور ماه در شهرستان “نرماشیر” سرباز وظیفه “امیرحسین دهقان” مجروح و صبح امروز به فیض شهادت نائل آمد. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان ، به نقل از پایگاه خبری پلیس در سحرگاه روز پنجم شهریورماه جاری، استواریکم “محسن میرزاده” و سرباز […]

گروه استان‌ها – در عملیات دستگیری سارقان در ۵ شهریور ماه در شهرستان “نرماشیر” سرباز وظیفه “امیرحسین دهقان” مجروح و صبح امروز به فیض شهادت نائل آمد.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان ، به نقل از پایگاه خبری پلیس در سحرگاه روز پنجم شهریورماه جاری، استواریکم “محسن میرزاده” و سرباز وظیفه “امیرحسین دهقان” در هنگام گشت‌زنی در حوزه استحفاظی، با سارقان مسلح در شهرستان نرماشیر درگیر و مجروح می شوند.

متاسفانه در این درگیری سرباز وظیفه “امیرحسین دهقان” از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و به بیمارستان “پاستور بم” منتقل و صبح امروز به علت شدت جراحات به درجه رفیع شهادت نائل می آید.

بازداشت عاملان شهادت شهید مرزبان در بانه؛ ۵ نفر در دام پلیس افتادند
درگیری مرزبانان با قاچاقچیان مسلح در بانه/ یک مرزبان به شهادت رسید/متواریان تحت تعقیب هستند‌

پیکر این شهید مدافع وطن در ساعت ۱۰ صبح امروز از بهشت زهرا شهرستان “بم” تشییع و بعد از آن برای خاکسپاری به زادگاهش در روستای” باقر آباد روداب شرقی” شهرستان “نرماشیر” بدرقه خواهد شد.

گفتنی است شهید “امیرحسین دهقان” متولد سال ۱۳۸۱ و پایه خدمتی اردیبهشت ۱۴۰۰ بوده است.

انتهای پیام/۵۱۱/ش

 
درگیری گشت‌ انتظامی ناجا با سارقان مسلح در نرماشیر / سرباز وظیفه "امیرحسین دهقان" به شهادت رسید

منبع:تسنــیم
? درگیری گشت‌ انتظامی ناجا با سارقان مسلح در نرماشیر / سرباز وظیفه "امیرحسین دهقان" به شهادت رسید