درگذشت بازرس انتخابات بردسیر در اثر سانحه تصادف

مرحوم علی بهزادی گودری صبح امروز با خودروی شخصی جهت حضور کنار صندوق رای به عنوان بازرس انتخابات از بردسیر عازم نگار بود که در اثر سانحه تصادف و برخورد با خودروی پراید جان خود را از دست داد. به گزارش فت فتو از کرمان به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، مرحوم علی بهزادی […]


مرحوم علی بهزادی گودری صبح امروز با خودروی شخصی جهت حضور کنار صندوق رای به عنوان بازرس انتخابات از بردسیر عازم نگار بود که در اثر سانحه تصادف و برخورد با خودروی پراید جان خود را از دست داد.

به گزارش فت فتو از کرمان به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، مرحوم علی بهزادی گودری ساعت ۶:۳۰ صبح امروز ۱۴۰۰/۳/۲۸ با خودروی شخصی جهت حضور کنار صندوق رای به عنوان بازرس انتخابات از بردسیر عازم نگار بود که در اثر سانحه تصادف و برخورد با خودروی پراید جان خود را از دست داد.

استاندارکرمان با صدور پیام درگذشت یکی از بازرسان انتخابات در سانحه تصادف را تسلیت گفت.

خبر درگذشت مرحوم‌ علی بهزادی گودری بازرس شعبه سیار نگار از توابع شهرستان بردسیر در سانحه تصادف در مسیر بردسیر به نگار موجب تالم و تاثر گردید.

اینجانب این مصیبت را به خانواده آن مرحوم و بازماندگان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند حکیم برای آن فقید صحالح، غفران الهی و برای بازماندگان صبر جزیل مسئلت دارم.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق

درگذشت بازرس انتخابات بردسیر در اثر سانحه تصادف

منبع: فــارس
?درگذشت بازرس انتخابات بردسیر در اثر سانحه تصادف :اخبار استان کرمان ورزشی