درخشش دانش آموزان راوری در مسابقات قرآن و معارف اسلامی

علیرضا بستان پیرا از درخشش دانش آموزان راوری در مرحله کشوری مسابقات قرآن و معارف اسلامی خبر داد. به گزارش “فت فتو”؛ علیرضا بستان پیرا مدیر آموزش و پرورش شهرستان راور اعلام کرد: در سی و نهمین دوره مسابقات قرآن و معارف اسلامی سال تحصیلی ۴۰۰-۹۹ دانش آموزان شهرستان راور موفق شدند ۳ رتبه کشوری […]

علیرضا بستان پیرا از درخشش دانش آموزان راوری در مرحله کشوری مسابقات قرآن و معارف اسلامی خبر داد.

به گزارش “فت فتو”؛ علیرضا بستان پیرا مدیر آموزش و پرورش شهرستان راور اعلام کرد: در سی و نهمین دوره مسابقات قرآن و معارف اسلامی سال تحصیلی ۴۰۰-۹۹ دانش آموزان شهرستان راور موفق شدند ۳ رتبه کشوری را در رشته های مختلف به خود اختصاص دهند.

بستان پیرا گفت: سی و نهمین دوره مسابقات قرآن و معارف اسلامی در رشته های مختلف برگزار گردید که پس از اعلام نتایج توسط معاونت پرورشی اداره کل، دانش آموزان شهرستان راور با درخششی بی نظیر موفق شدند در رشته های مختلف ۳۱ رتبه برتر استان را به خود اختصاص دهند. 

وی به رشد چشمگیر موفقیت دانش آموزان در رشته های مختلف نسبت به سال قبل اشاره کرد و افزود: از این تعداد ۹ نفر رتبه  اول که ۵ نفر آنها به مرحله کشوری راه پیدا کردند و در نهایت پس از اعلام نتایج مرحله کشوری ۳ مقام ارزشمند کشوری بدست آمد.

مدیر آموزش و پرورش راور ضمن تبریک به این عزیزان و خانواده هایشان، دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان، از زحمات کلیه همکاران دست اندر کار این دوره از مسابقات به ویژه مدیران و معاونین پرورشی مدارس قدردانی کرد. 
 
بستان پیرا اظهار کرد: بنا به اعلام دبیرخانه کشوری اسامی و رتبه های کسب شده به شرح زیر می باشند:
۱-یگانه بلوچی در رشته انشاء نماز مقام دوم کشوری
۲- حسنیه نوربخش در رشته تفسیر قرآن مقام پنجم کشوری
۳- محمد خواجویی نسب در رشته صحیفه سجادیه مقام پنجم کشوری

انتهای پیام/کمنبع:آرمان
? درخشش دانش آموزان راوری در مسابقات قرآن و معارف اسلامی