درخشش دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در جشنواره کشوری سلیمان سلامت

فت فتو/کرمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در جشنواره کشوری “سلیمان سلامت” درخشید.  علی اصغرخیرخواه در گفت و گو با فت فتو با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی به عنوان یک طرح موفق ملی در مقابله با کرونا افزود : تلاشهای  مدافعان سلامت در روزهای سخت مقابله با کرونا خدمتی ماندگار است که ثبت این […]

فت فتو/کرمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در جشنواره کشوری “سلیمان سلامت” درخشید.

 علی اصغرخیرخواه در گفت و گو با فت فتو با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی به عنوان یک طرح موفق ملی در مقابله با کرونا افزود : تلاشهای  مدافعان سلامت در روزهای سخت مقابله با کرونا خدمتی ماندگار است که ثبت این رویدادها گامی مهم در قدردانی از این خدمات است.

وی با اشاره به اهمیت ثبت خدمات و اقدامات حوزه سلامت در نجات جان مردم  افزود: در راستای ثبت زحمات همکاران در مقابله با کرونا روابط عمومی دانشگاه با حمایت و همراهی مجموعه دانشگاه اقدام به ساخت مستند «جرگه» با موضوع اجرای طرح شهید سلیمانی کرد تا برگی زرین در ماندگاری بخشی از خدمات حوزه سلامت جنوب کرمان باشد.

خیرخواه با بیان اینکه از جمله اقدامات مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت در ثبت خدمات مدافعان سلامت برگزاری جشنواره «سلیمان سلامت» همزمان با دومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر کرمان است،  تصریح کرد: بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره ۹۱ فیلم مستند از ۶۵ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی کشور به این جشنواره ارسال شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: از این تعداد اثر ۱۵ مستند به عنوان آثار برتر و برگزیده در اختتامیه جشنواره سلیمان سلامت در شهر کرمان تقدیر شد که مستند «جرکه» به کارگردانی مصطفی پلاشی و تهیه کنندگی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت رتبه دوم این جشنواره را کسب کرد.

انتهای پیام
درخشش دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در جشنواره کشوری سلیمان سلامت

منبع: ایـسنا
? درخشش دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در جشنواره کشوری سلیمان سلامت