دانشجویانی که حداقل یک مهارت دارند شانس اشتغالشان ۲۲ درصد بیشتر است

فت فتو/کرمان رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: طبق مطالعات داشتن مهارت در اشتغال بسیار موثر است و مشخص شد دانشجویانی که حداقل یک مهارت داشتند شانس اشتغال آنها ۲۲ درصد بیشتر بود. “سیدمهدی طبیب‌زاده” در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اهمیت ارتقاء مهارت‌آموزی دانش‌آموزان و […]

فت فتو/کرمان رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: طبق مطالعات داشتن مهارت در اشتغال بسیار موثر است و مشخص شد دانشجویانی که حداقل یک مهارت داشتند شانس اشتغال آنها ۲۲ درصد بیشتر بود.

“سیدمهدی طبیب‌زاده” در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اهمیت ارتقاء مهارت‌آموزی دانش‌آموزان و دانشجویان اظهار کرد: در آسیب‌شناسی‌های اشتغال به این نتیجه رسیدیم که در مهارت وضعیت خوبی نداریم.

وی افزود: طبق مطالعات داشتن مهارت در اشتغال بسیار موثر است و مشخص شد دانشجویانی که حداقل یک مهارت داشتند شانس اشتغال آنها ۲۲ درصد بیشتر بود.

طبیب زاده از ابتکار استان کرمان برای راه‌اندازی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان مهارتی خبر داد و عنوان کرد: ساختمان این مرکز آماده شده و فضایی برای ارتقاء ارزش مهارت‌آموزی خواهد بود.

رییس اتاق بازرگانی استان کرمان با طرح درخواست اداره این مجتمع به صورت هیئت امنایی گفت: حضور در مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان مهارتی از طریق آزمون خواهد بود و فرهنگسازی در مهارت‌آموزی دانش‌آموزان است، ضمن اینکه می‌تواند الگویی برای کشور باشد.

انتهای پیام
دانشجویانی که حداقل یک مهارت دارند شانس اشتغالشان ۲۲ درصد بیشتر است

منبع:ایـسنا
? دانشجویانی که حداقل یک مهارت دارند شانس اشتغالشان ۲۲ درصد بیشتر است