دادستان کرمان: حماسه ۹ دی پدافند مردمی در مقابل فتنه و استکبار بود

کرمان – فت فتو– دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: حماسه نهم دی ماه در حقیقت پدافند مردمی و عبرت آموز ملت سرافراز ایران اسلامی در برابر فتنه، فتنه‌گران و ایستادگی تمام قد آنان در برابر استکبار و استعمار بود. به گزارش فت فتو دادخدا سالاری روز پنجشنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت ۹ دی ماه […]

کرمانفت فتو– دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: حماسه نهم دی ماه در حقیقت پدافند مردمی و عبرت آموز ملت سرافراز ایران اسلامی در برابر فتنه، فتنه‌گران و ایستادگی تمام قد آنان در برابر استکبار و استعمار بود.

به گزارش فت فتو دادخدا سالاری روز پنجشنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت ۹ دی ماه – روز بصیرت و میثاق امت با ولایت – در جمع خبرنگاران افزود: مردم ایران اسلامی در حماسه ۹ دی نشان دادند همچنان استوار و آماده در مسیر دفاع از آرمان های مقدس انقلاب اسلامی ایران ایستاده اند و اجازه نخواهند داد موریانه فتنه، تحریم و تهدید، بنای مستحکم نظام اسلامی را خدشه دار کند.

وی اظهارداشت: ملت همیشه سرافراز ایران اسلامی در نهم دی ماه بار دیگر خط کشی های میان جبهه ایمان و کفر را به دنیا نشان داد و بر مبنای این حرکت عظیم مردمی، تمامی آزادی خواهان و آزاداندیشان جهان بار دیگر با توطئه ها و خباثت های دنیای استعمار و استکبار آشنا شدند.

سالاری، ولایت مداری را اصل اساسی و بنیادین سرافرازی ملت ایران در تمامی برهه های تاریخی دانست و ادامه داد: انقلابی ماندن و حرکت در مسیر ولایت از اصول مهمی به شمار می رود که در سیره شهدا بویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بخوبی نمایان است و از این رو باید با اتکا به مکتب شهدا بویژه سردار سلیمانی در مسیر ولایت مداری، بصیرت دینی و انقلابی گام برداشت.
دادستان کرمان: حماسه ۹ دی پدافند مردمی در مقابل فتنه و استکبار بود

منبع: ایرنـا
? دادستان کرمان: حماسه ۹ دی پدافند مردمی در مقابل فتنه و استکبار بود