دادستان کرمان: تعرض به نیروهای پلیس را برنمی‌تابیم 

کرمان – فت فتو – دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان ضمن تقدیر از خدمات رده‌های تخصصی پلیس از جمله پلیس راهور، گفت: هیچگونه تعرضی به نیروهای پلیس را برنمی تابیم و تلاش می‌شود در دستگاه قضایی حمایت و پشتیبانی ویژه‌ای از نیروهای انتظامی در مسیر اجرای قوانین داشته باشیم. به گزارش فت فتو، دادخدا […]

کرمان – فت فتو – دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان ضمن تقدیر از خدمات رده‌های تخصصی پلیس از جمله پلیس راهور، گفت: هیچگونه تعرضی به نیروهای پلیس را برنمی تابیم و تلاش می‌شود در دستگاه قضایی حمایت و پشتیبانی ویژه‌ای از نیروهای انتظامی در مسیر اجرای قوانین داشته باشیم.

به گزارش فت فتو، دادخدا سالاری روز یکشنبه در آئین تودیع و معارفه روسای سابق و جدید پلیس راهنمایی و رانندگی کرمان افزود: اینکه برخی افراد به پلیس تعرض کرده و فیلم آن را با افتخار در فضای مجازی منتشر می کنند، نشان می دهد که هر یک از ما در حمایت از پلیس به خوبی ورود نکرده ایم و باید در این حوزه اقدامات جدی تری صورت گیرد.

وی تصریح کرد: پلیس که در متن جامعه حضور دارد و دشواری های این شغل را تحمل می کند، نباید مورد تعرض عده ای از افراد ناآگاه و قانون گریز قرار گیرد و در این راستا باید حمایت ویژه ای از نیروهای انتظامی به عنوان ضابطان دستگاه قضایی انجام شود.

دادستان کرمان یادآور شد: متاسفانه توسعه شهری در کرمان نامتوازن است و بارها مشاهده شده ضمن احداث بزرگراه ها و خیابان ها به نظم بخشی ترافیکی آن توجه لازم صورت نمی گیرد.

وی حضور نیروی انتظامی در معابر، تجهیز معابر به سیستم های پایش تصویری و علائم هشدار دهنده ترافیکی و پیش بینی و تامین پارکینگ را ضامن بهبود نظم عبور و مرور دانست و تاکید کرد و گفت: در اجرای پروژه های عمرانی باید به نقش و جایگاه پلیس برای برقراری نظم و امنیت ترافیکی توجه لازم صورت گیرد.

وی حضور نیروهای پلیس راهور را در سطح معابر بسیار مشهود و ملموس دانست و از تلاش های دست اندرکاران این رده تخصصی پلیس تقدیر کرد.

در این آئین از خدمات سرهنگ “مسعود محسنی” رئیس سابق پلیس راهور شهرستان کرمان تقدیر و سرهنگ “امین پاک ایزدی” به عنوان رئیس پلیس راهور شهرستان کرمان معرفی شد.
دادستان کرمان: تعرض به نیروهای پلیس را برنمی‌تابیم 

منبع:ایرنـا
? دادستان کرمان: تعرض به نیروهای پلیس را برنمی‌تابیم