دادستان کرمان با پنج سوال به دیدار اغتشاشگران رفت

کرمان – دادستان کرمان در راستای حفظ حقوق شهروندی و جهاد تبیین با پنج سوال به دیدار اغتشاشگران فریب خورده و دستگیر شدگان اخیر رفت. به گزارش فت فتو، دادستان کرمان در بازدیدی پنج ساعته از بازداشتگاه‌های شهر کرمان و دیدار با جمعی از اغتشاشگران فریب خورده و دستگیرشدگان حوادث اخیر در راستای جهاد تبیین، […]

کرمان – دادستان کرمان در راستای حفظ حقوق شهروندی و جهاد تبیین با پنج سوال به دیدار اغتشاشگران فریب خورده و دستگیر شدگان اخیر رفت.

به گزارش فت فتو، دادستان کرمان در بازدیدی پنج ساعته از بازداشتگاه‌های شهر کرمان و دیدار با جمعی از اغتشاشگران فریب خورده و دستگیرشدگان حوادث اخیر در راستای جهاد تبیین، پنج سوال از آنها پرسید.

مهدی بخشی در جریان این بازدید حفظ امنیت و آرامش جامعه را خط قرمز دستگاه قضائی دانست و همگان را به رعایت قوانین و مقررات موجود کشور توصیه کرد.

وی از عاملان اغتشاشات اخیر که در حقیقت عمدتاً فریب خورده هستند، خواست درباره پاسخ به سوال‌های زیر تدبر کنند و به پنج سوال زیر پاسخ دهند.

۱- چرا آمریکا و اسرائیل مستقیماً وارد جنگ سخت و نظامی با ایران نمی‌شوند؟ و سعی می‌کنند با فریب افراد داخلی، مشکلاتی و مزاحمت‌هایی را در کشور ایجاد نمایند؟

۲- دلیل علاقه آمریکا به حضور در منطقه خاور میانه با وجود بعد فاصله بسیار زیاد با این منطقه، چیست؟ و این کشور متخاصم در عراق، سوریه، افغانستان و … به دنبال چیست؟

۳- در صورت تسلط آمریکا و اسرائیل بر ایران، آیا وضعیت این کشور بهتر از افغانستان، سوریه و عراق خواهد شد؟

۴- دلیل صرف هزینه‌های میلیارد دلاری دولت‌های متخاصم برای راه اندازی شبکه‌های رسانه‌ای فارسی زبان و فعالیت مداوم علیه ایران اسلامی چیست؟

۵- چرا دولت‌های متخاصمی که هزینه‌های میلیاردی برای راه اندازی شبکه‌های فارسی زبان پرداخت می‌کنند، در زمان نیاز مردم به دارو به ویژه برای بیماران خاص سکوت می‌کنند؟ و داروی مورد نیاز شهروندان را تحریم می‌کنند؟

وی همچنین بر حفظ حقوق شهروندی مددجویان زندان‌ها و بازداشتگاه‌ها تاکید کرد و در ادامه مباحث مربوط به تغذیه، نگهداری، روند رسیدگی به پرونده‌های بازداشت شدگان و مواردی از این دست را مورد رسیدگی قرار داد.

کد خبر ۵۶۳۶۹۴۱
دادستان کرمان با پنج سوال به دیدار اغتشاشگران رفت

منبع: مــهر
? دادستان کرمان با پنج سوال به دیدار اغتشاشگران رفت