خواص و سلبریتی ها مواضع خود را نسبت به فتنه فرهنگی، اعلام کنند/ حجاب اجباری کلید رمز آغاز فتنه فرهنگی در قرن جدید است

مهدی تقوی رفسنجانی تاکید کرد: اینک انتظار عمومی از خواص جامعه و همچنین افراد به اصطلاح سلبریتی آن است که با اعلام مواضع خود در برائت جستن از دشمن و تصحیح خطای برداشت از حادثه اخیر به رفع سریعتر فتنه و خنثی کردن نقشه شوم دشمنان ملت مبادرت ورزند.  مهدی تقوی رفسنجانی دکترای روابط بین […]

مهدی تقوی رفسنجانی تاکید کرد: اینک انتظار عمومی از خواص جامعه و همچنین افراد به اصطلاح سلبریتی آن است که با اعلام مواضع خود در برائت جستن از دشمن و تصحیح خطای برداشت از حادثه اخیر به رفع سریعتر فتنه و خنثی کردن نقشه شوم دشمنان ملت مبادرت ورزند.

 مهدی تقوی رفسنجانی دکترای روابط بین الملل در گفتگو با “فت فتو” در خصوص حوادث اخیر و اغتشاشات صورت گرفته با موضوعیت عربی عبری و غربی گفت:با مروری بر دوران پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی و بررسی حوادث گذشته می توان یک ارزیابی کلی از تلاش های دشمن در قالب ایجاد فتنه های گوناگون به عمل آورد.

وی ادامه داد: اگر حوادث سال۸۸ و آشوب های پس از انتخابات را یک فتنه سیاسی قلمداد کنیم ماجرای بنزینی سال ۹۸ را باید فتنه ای از نوع اقتصادی بر شمرد.

 فتنه قرن جدید از نوع فرهنگی با کلید واژه حجاب است

تقوی اذعان کرد: اینک در آغازین سال از قرن جدید دشمن با کلیدواژه حجاب اجباری فتنه ای دیگر از نوع فرهنگی را رقم زده است، اگرچه امروزه شجره طیبه جمهوری اسلامی ایران با پشت سر گذاشتن حوادث سهمگین در طول سال های حیات مبارک خود تبدیل به درختی قوی ،تناور و پرثمر شده که در مواجهه با طوفان فتنه ها آسیبی بر آن وارد نخواهد شد.

استادیار دانشگاه ولیعصر رفسنجان تاکید کرد: گرچه درخت تنومند انقلاب نسبت به باد و طوفان مقام است، اما پرواضح است از سوی مقابل، رشد چشمگیر شاخصه های تمدنی نظام جمهوری اسلامی ایران دشمن را به فکر ایجاد وقفه در مسیر پیشرفت مادی و معنوی جامعه اسلامی ایران انداخته است.

وی با اشاره به سخنان رهبری معظم انقلاب در جمع دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پلیس، گفت: سخنان حکیم انقلاب بار دیگر پرده از ماهیت تلاش مذبوحانه دشمن و وحدت شکننده آنان در قبال جمهوری اسلامی برداشت.

هدف از ایجاد آشوب نشانه گرفتن استقلال ایران است

تحلیلگر مسائل سیاسی  ادامه داد: رهبر فرزانه ایران، هدف اصلی از این آشوب ها را نه خونخواهی مهسا امینی و نه حذف حجاب دانستند، بلکه همه این بهانه ها برای نشانه گرفتن استقلال ملی ایران و قدرت روزافزون مادی و معنوی جمهوری اسلامی دانستند.

تقوی اذعان کرد: بدیهی است رویداد سازی از فوت یک خانم در ایام پرعظمت اربعین و بروز نشانه های تمدنی اسلام و سخنرانی مقتدرانه رییس جمهور در سازمان ملل و ابلاغ پیام اقتدار و مظلومیت ایران اسلامی به جهان چیزی جز یک کوشش نافرجام برای سرپوش گذاشتن بر پیشرفت های نظام اسلامی ایران نمی تواند باشد.

وی اذعان کرد: از سوی دیگر تحرکات برخی کشورها در شمال غربی کشور علیه جمهوری اسلامی را نمی توان بی ارتباط با پروژه داخلی آشوب آفرینی در کشور با هدف انصراف از مرزها و توطئه قطع دسترسی ایران به جاده ابریشم دانست.

تقوی ادامه داد: بهرحال این رویدادسازی از مرگ یک دختر در هنگام تذکر نیروهای گشت ارشاد و بدنبال آن تصویرسازی هدفمند همراه با ادعاهای دروغین، بدون مدرک و سند حکایت از پروپاگاندای رسانه ای غرب برای اجرای پروژه براندازی که سال های سال در انجام آن ناکام مانده اند، دانست.

تقوی تاکید کرد: آنچه که فتنه جاری را از موارد مشابه سال های گذشته متمایز می کند وحدت دشمنان انقلاب و به صحنه آوردن کل بضاعت خود برای وارد کردن ضربه به جمهوری اسلامی است.

 زن، زندگی و ازادی شعاری فریبنده اما غلط انداز و انحرافی

وی ادامه داد: اگر چه مجموعه دشمنان اعم از سلطنت طلب، مجاهدین خلق، احزاب و گروهک های تجزیه طلب با نقشه های کینه توزانه رژیم صهیونیستی و پشتیانی ایالات متحده و دنباله های مرتجع آن در منطقه در اجرای این پروژه دست به یکی کرده اند که شاید بتوانند با شعار زیبا و فریبای زن، زندگی ،آزادی و به صحنه آوردن زنان و دختران جوان، و به اصطلاح به راه انداختن انقلاب زنانه، توده مردم را با خود همراه کنند، اما موفق نخواهند شد.

تقوی رفسنجانی ابراز کرد:  گرچه دشمنان تلاش های وسیعی انجام دادند از گریه و زاری تا درخواست تحریم و انزوای دوباره ایران در برجام اما خوشبختانه با گذشت چند روز از آغاز فتنه و افشای ماهیت پلید و ضدانسانی آشوبگران در هتک حرمت به مقدسات و روی آوردن به خشونت و حمله به جان و مال و نوامیس، مردم به سرعت صف خود را از آشوبگران جدا نموده و با پرپایی راهپیمایی های چند ده میلیونی  انزجار و برائت خود را از اغتشاشگران و عوامل پشت پرده آن اعلام کرده و راه را بر آنان بستند.

استادیار دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان اذعان کرد: تاکید رهبری معظم انقلاب بر جبران خطاهای در تحلیل توسط خواص جامعه پس از روشن شدن حقیقت و کنار رفتن پرده از نقشه ی پیچیده دشمن حجت را بر همه ی افرادی که شاید در ابتدای فتنه ماهیت موضوع بر آنها مکشوف نبوده است، تمام کرد.

تحلیلگر مسائل سیاسی تاکید کرد: اینک انتظار عمومی از خواص جامعه و همچنین افراد به اصطلاح سلبریتی آن است که با اعلام مواضع خود در برائت جستن از دشمن و تصحیح خطای برداشت از حادثه اخیر به رفع سریعتر فتنه و خنثی نمودن نقشه شوم دشمنان ملت و ظلمی که مجموعه نیروهای انتظامی، بسیج و ملت عزیز ایران وارد شد،مبادرت ورزند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: کاملا پرواضح است که این تکانه ها بر اندام پرصلابت نظام اسلامی آسیبی وارد، نخواهد کرد و ملت سرافزار و بصیر ایران همچون گذشته بر ادامه راه تا تحقق کامل آرمان های اصیل خود ادامه داده و در انتهای کار چیزی جز روسیاهی برای ذغال باقی نخواهد ماند.

انتهای پیام / طهماسبی
خواص و سلبریتی ها مواضع خود را نسبت به فتنه فرهنگی، اعلام کنند/ حجاب اجباری کلید رمز آغاز فتنه فرهنگی در قرن جدید است

منبع:آرمـان
? خواص و سلبریتی ها مواضع خود را نسبت به فتنه فرهنگی، اعلام کنند/ حجاب اجباری کلید رمز آغاز فتنه فرهنگی در قرن جدید است