خدمت رسانی به مردم در اندیشه و عمل بسیج

فرمانده سپاه ثارالله استان: هفته بسیج فرصت ارزشمندی برای اعتلای نام و رویکرد بسیج و کشف و شناساندن نیرو‌های جبهه انقلاب در گام دوم است. به گزارش فت فتو، سردار معروفی در نشستی با مدیرکل و شورای معاونان صداوسیمای مرکز کرمان افزود: رویکرد بسیج خدمت رسانی به مردم در زمینه های مختلف است و در […]

فرمانده سپاه ثارالله استان: هفته بسیج فرصت ارزشمندی برای اعتلای نام و رویکرد بسیج و کشف و شناساندن نیرو‌های جبهه انقلاب در گام دوم است.

به گزارش فت فتو، سردار معروفی در نشستی با مدیرکل و شورای معاونان صداوسیمای مرکز کرمان افزود: رویکرد بسیج خدمت رسانی به مردم در زمینه های مختلف است و در این راستا طرحهای خدمت رسانی و محرومیت زدایی متعددی در هفته بسیج افتتاح می شود.

وی همچنین از همکاری صداوسیمای مرکز کرمان در انعکاس برنامه های مختلف سپاه ثارالله قدردانی کرد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان هم در این نشست از بسیج به عنوان الگویی اسلامی یاد کرد و گفت: اندیشه بسیج خدمت رسانی به مردم و به فکر مردم بودن است.

علیرمضانی از آمادگی این مرکز برای پوشش برنامه های هفته بسیج خبر داد و افزود: در هفته بسیج ۱۶عنوان برنامه در تلویزیون، چهارده عنوان برنامه در رادیو، ۶عنوان برنامه در فضای مجازی و ۵عنوان برنامه در خبر پیش بینی شده است.
خدمت رسانی به مردم در اندیشه و عمل بسیج

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? خدمت رسانی به مردم در اندیشه و عمل بسیج