خدمات هلال احمر کرمان به اتباع و مهاجران خارجی

هلال احمر استان کرمان خدمات بهداشتی، درمانی و معیشتی به اتباع و مهاجران خارجی ارائه می کند.  به گزارش خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان؛مدیرعامل هلال احمر استان کرمان با اعلام آمادگی برای برگزاری دوره های آموزش همگانی و مخاطرات برای مهاجرین و اتباع افغانستان گفت: دوره های آموزشی هلال احمر آنلاین در فضای مجازی برگزار […]

هلال احمر استان کرمان خدمات بهداشتی، درمانی و معیشتی به اتباع و مهاجران خارجی ارائه می کند.

 به گزارش خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان؛مدیرعامل هلال احمر استان کرمان با اعلام آمادگی برای برگزاری دوره های آموزش همگانی و مخاطرات برای مهاجرین و اتباع افغانستان گفت: دوره های آموزشی هلال احمر آنلاین در فضای مجازی برگزار و گواهینامه های الکترونیکی نیز  آنلاین صدور می شود.

رضا فلاح دربازدید مدیر اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری از بخش های مختلف مرکز جامع بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر کرمان با اشاره به گسترش و توسعه مراکز درمانی و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان کرمان افزود: اتباع خارجه می توانند از ظرفیت درمانگاه ها و مراکز توانبخشی در شهرستان های کرمان، رفسنجان و بم استفاده کنند.

وی با اشاره به راه اندازی و فعالیت خانه های هلال در دورترین نقطه از مرکز استان تصریح کرد: اتباع خارجه به ویژه افغانها نیازمند و بی بضاعت می توانند از ظرفیت های بهداشتی، درمانی و معیشتی جمعیت هلال احمر استان کرمان بهره مند شوند.

مهدلو سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان نیز در این بازدید با قدردانی از خدمات جمعیت هلال احمر افزود: این نهاد مردمی و بین المللی در همه عرصه های خدمت رسانی پیشتاز است و اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی و جمعیت هلال احمر در راستای خدمت به همنوع اهداف مشترک دارند.
خدمات هلال احمر کرمان به اتباع و مهاجران خارجی

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? خدمات هلال احمر کرمان به اتباع و مهاجران خارجی