خدمات هلال‌احمر بی‌طرفانه و بی‌غرضانه صورت می‌گیرد/جهاد تبیین یک وظیفه است

به گزارش فت فتو؛ رحمان جلالی در آیین اختتامیه اردوی منطقه‌ای آموزشی فرماندهان دادرس پیشرفته در کرمان، گفت: فعالیت‌های اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، بین‌المللی است. او با اشاره به اینکه خدمات جمعیت هلال احمر با کارهای شهید حاج قاسم سلیمانی شباهت دارد، افزود: ‌همانگونه که خدمات هلال احمر در همه عرصه‌ها بی‌طرفانه و بی‌غرضانه […]

به گزارش فت فتو؛ رحمان جلالی در آیین اختتامیه اردوی منطقه‌ای آموزشی فرماندهان دادرس پیشرفته در کرمان، گفت: فعالیت‌های اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، بین‌المللی است.

او با اشاره به اینکه خدمات جمعیت هلال احمر با کارهای شهید حاج قاسم سلیمانی شباهت دارد، افزود: ‌همانگونه که خدمات هلال احمر در همه عرصه‌ها بی‌طرفانه و بی‌غرضانه صورت می‌گیرد، شهید سلیمانی نیز برای دفاع از همه مظلومین و بدون توجه به نژاد، مذهب، قوم، ملیت به پا خاست.

جلالی خطاب به جوانان هلال احمر افزود: خدمات و فعالیت‌های شما نیز مانند خدمات حاج قاسم جهادی و داوطلبانه است.

این مقام مسئول با اشاره به بیانیه گام دوم که به نقش جوانان بسیار تاکید کرده است، گفت: جوانان جمعیت هلال احمر فرمانده محور هستند، شناسایی نیروهای داوطلب و جذب آن‌ها فرمول دارد.

جلالی با اشاره به تربیت نیرو با مکتب حاج قاسم تصریح کرد: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر سکاندار این نهاد بین المللی هستند و جهاد تبیین یک وظیفه است.

به گزارش فت فتو؛ همزمان با برگزاری آیین اختتامیه اردوی منطقه‌ای آموزشی فرماندهان دادرس پیشرفته در کرمان، ۲۰۰ عضو جوان خواهر نیز در گلزار شهدای کرمان با غبارروبی و عطرفشانی قبور مطهر شهدا با آرمان های شهید مقاومت حاج قاسم سلیمانی تجدید پیمان بستند.

پنجمین دوره اردوی منطقه ای آموزشی فرماندهان خواهر دادرس پیشرفته با محوریت اسکان و تغذیه اضطراری با حضور استان های اصفهان، فارس، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و یزد به مدت ۵ روز در ماهان و شهداد کرمان برگزار شد.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟
نتیجه بر اساس ۰ رای موافق و ۰ رای مخالف
خدمات هلال‌احمر بی‌طرفانه و بی‌غرضانه صورت می‌گیرد/جهاد تبیین یک وظیفه است

منبع: بــرنا
? خدمات هلال‌احمر بی‌طرفانه و بی‌غرضانه صورت می‌گیرد/جهاد تبیین یک وظیفه است