خانواده‌ها فرزندانی مأنوس با قرآن تریبت کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر گفت: خانواده‌ها به جای تکیه بر حمایت‌های دولتی به‌منظور ارتقای فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی باید فرزندانی مأنوس با قرآن تریبت کنند. به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از بردسیر، آمنه فیروزآبادی در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شهرستان بردسیر اظهار کرد: به جای تکیه بر حمایت‌های دولتی به‌منظور ارتقای […]

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر گفت: خانواده‌ها به جای تکیه بر حمایت‌های دولتی به‌منظور ارتقای فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی باید فرزندانی مأنوس با قرآن تریبت کنند.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از بردسیر، آمنه فیروزآبادی در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شهرستان بردسیر اظهار کرد: به جای تکیه بر حمایت‌های دولتی به‌منظور ارتقای فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی، خانواده‌ها باید فرزندانی مأنوس با قرآن تریبت کنند.

وی به اهمیت فعالیت‌های قرآنی مؤسسات قرآنی در شهرستان بردسیر اشاره کرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر رسالت خود را در خصوص ارتقای فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی انجام داده است.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بردسیر نیز با تأکید بر لزوم فعالیت‌های قرآنی عنوان کرد: برای اینکه یک نتیجه حاصل شود، باید سرمایه‌گذاری به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم صورت گیرد و در حوزه قرآنی نیز باید بیش از گذشته سرمایه‌گذاری کنیم.

حمزه وفایی به نقش مثبت و آثار فعالیت‌های قرآنی در زندگی و جامعه اشاره و با تأکید بر اینکه انس با قرآن، جامعه را بیمه می‌کند، بیان کرد: مدیران ادارات و ارگان‌ها باید انقلابی، مذهبی و مأنوس با قرآن باشند.

راه‌اندازی «شورای قرآنی» و «قرارگاه فرهنگی»

زهرا نادری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر، رضا رجایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بردسیر، محمدرضا شجاعی عضو مؤسسه قرآنی المهدی(عج)، زهرا مرادخانیان مدیر مؤسسه قرآنی الزهرا(س) و محبوبه خسروی مشیزی مدیر مؤسسه قرآنی نسیم الزهرا(س) هم به بیان مشکلات و ارائه راهکارها پرداختند.

به گزارش آنا، جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شهرستان بردسیر با دستور کار «بررسی فعالیت‌های قرآنی موسسات قرآنی در سطح شهرستان» به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار شد و راه‌اندازی «شورای قرآنی» و «قرارگاه فرهنگی» از مصوبات این جلسه بود.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/
خانواده‌ها فرزندانی مأنوس با قرآن تریبت کنند

منبع:آنـــا
? خانواده‌ها فرزندانی مأنوس با قرآن تریبت کنند