حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از تیم‌سازی در حوزه تحقیقات

مدیرکل مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از تیم‌سازی در حوزه تحقیقات حمایت کرده و در توسعه زیرساخت‌ها به‌ویژه زیرساخت سخت‌افزاری و توسعه تجهیزات جدید همکاری می‌کنیم. عبدالله محمدی که برای آشنایی با مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت و کارگاه مهندسی معکوس و سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان در این مرکز حضور […]

مدیرکل مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از تیم‌سازی در حوزه تحقیقات حمایت کرده و در توسعه زیرساخت‌ها به‌ویژه زیرساخت سخت‌افزاری و توسعه تجهیزات جدید همکاری می‌کنیم.

عبدالله محمدی که برای آشنایی با مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت و کارگاه مهندسی معکوس و سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان در این مرکز حضور پیدا کرده بود در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های فت فتو در سیرجان اظهار کرد: در واحد مهندسی معکوس دانشگاه آزاد سیرجان امکانات کارگاهی خوب و عزم جدی وجود دارد و این واحد یک کارگاه منحصربه‌فرد در زمینه‌ قطعه‌سازی در دانشگاه‌های کشور است.


بیشتر بخوانید:

مهندسی معکوس سرآغازی قوی برای تولید قطعات پیشرفته


مدیرکل مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی افزود: برای آغاز هر حرکت علمی و ادامه مسیر، نیازمند تحقیقات کامل و جامعی هستیم و بدون تحقیقات نمی‌توان یک‌روند را با قدرت توسعه داد؛ بنابراین برای انجام تحقیقات مختلف لازم است که بسترهای مراکز تحقیقاتی را ایجاد کنیم و اعضای هیئت‌ علمی در قالب گروه‌های پوششی و در راستای مسائل و مشکلات صنعت، تحقیق انجام دهند.

محمدی بیان کرد: با توانمندی‌ که اکنون داریم می‌توانیم یک مرکز تحقیقات فولاد ایجاد کنیم، چنین زیرساخت تحقیقاتی و مطالعاتی قطعاً نیاز حوزه صنعت هم هست.

وی با تأکید بر حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از تیم‌سازی در حوزه تحقیقات بیان کرد: یکی از اهداف دانشگاه، تیم‌سازی است و ضرورت دارد که از تیم‌هایی که در دانشگاه آزاد واحد سیرجان تشکیل می‌شود، حمایت کنیم. آینده خیلی خوب و روشنی را برای کارگاه مهندسی معکوس و سرای نوآوری سیرجان متصور هستیم و برای توسعه آن، تلاش می‌کنیم.

مدیرکل مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی مطرح‌ کرد: در موضوع توسعه زیرساخت‌ها، به‌ویژه زیرساخت سخت‌افزاری و توسعه تجهیزات جدید همکاری و این موضوع را تسهیل می‌کنیم.

محمدی بیان کرد: با توجه به همت و عزم جدی مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان و تعامل اعضای هیئت‌ علمی این واحد دانشگاهی، امید داریم که واحد کارگاه مهندسی معکوس سیرجان در آینده‌ای نزدیک از پروژه‌های شاخص دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه بومی‌سازی قطعات و ارتباط با صنایع باشد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/
حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از تیم‌سازی در حوزه تحقیقات

منبع:آنـــا
? حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از تیم‌سازی در حوزه تحقیقات