حمایت بیش از ۲۰۰ پزشک نیکوکار از ایتام کرمانی

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از حمایت ۲۰۸ پزشک کرمانی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان خبر داد. به گزارش فت فتو از کرمان، یحیی صادقی امروز ضمن تبریک روز پزشک به این قشر پرتلاش و مدافعان سلامت جامعه اظهار کرد: شیوع ویروس کرونا در جهان و کشورمان و مبارزه پزشکان و تیم […]


مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از حمایت ۲۰۸ پزشک کرمانی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان خبر داد.

به گزارش فت فتو از کرمان، یحیی صادقی امروز ضمن تبریک روز پزشک به این قشر پرتلاش و مدافعان سلامت جامعه اظهار کرد: شیوع ویروس کرونا در جهان و کشورمان و مبارزه پزشکان و تیم همراه برای مقابله با این بیماری موجب شده که بیش ‌از پیش قدردان کادر درمان و مدافعان سلامت ازجمله پزشکان باشیم.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه ۲۲ هزار و ۳۲۸ فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند، ادامه داد: این تعداد یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد توسط ۵۱ هزار حامی خیر در قالب طرح «اکرام ایتام و محسنین» حمایت می‌شوند که از این تعداد حامیان ۲۰۸ حامی، پزشک هستند

وی خاطرنشان کرد: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در چهارماهه امسال ۳۶ میلیارد تومان در قالب طرح «اکرام ایتام و محسنین» به فرزندان معنوی خود به‌صورت نقدی و غیر نقدی کمک کرده‌اند.

صادقی با بیان اینکه هریک از ایتام و فرزندان محسنین دارای حساب و شناسه بانکی مختص به خود هستند، افزود: کمک‌های نقدی حامیان بی‌واسطه و به‌صورت مستقیم به‌حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز می‌شود.

وی با شاره به اینکه هم‌اکنون ۴۵۰ فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان فاقد حامی هستند از خیران نیکوکار خواست با مشارکت در طرح اکرام ایتام با حمایت‌های مادی و معنوی خود این ایتام را تحت تکفل خود قرار دهند.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب

حمایت بیش از ۲۰۰ پزشک نیکوکار از ایتام کرمانی

منبع:فــارس
? حمایت بیش از ۲۰۰ پزشک نیکوکار از ایتام کرمانی