حضور ‌"قهرمان طلایی پارالمپیک" بر سر مزار حاج قاسم/ سعید افروز: قبل از اعزام به مسابقات ‌از شهید سلیمانی مدد گرفتم

گروه استان‌ها – سعید افروز گفت: قبل از اعزام به مسابقات از شهید سلیمانی مدد خواستم و در زمان پرتاب نیزه می‌دانستم که حاج قاسم به من کمک می‌کند. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان ، سعید افروز پارالمپین طلایی کاروان سردار دل‌ها ظهر امروز با حضور در گلزار شهدای شهر […]

گروه استان‌ها – سعید افروز گفت: قبل از اعزام به مسابقات از شهید سلیمانی مدد خواستم و در زمان پرتاب نیزه می‌دانستم که حاج قاسم به من کمک می‌کند.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان ، سعید افروز پارالمپین طلایی کاروان سردار دل‌ها ظهر امروز با حضور در گلزار شهدای شهر کرمان به مقام شامخ شهید سپهبد قاسم سلیمانی و دیگر شهدای آرمیده در این مکان مقدس ادای احترام کرد.

این مدال‌آور پارالمپیک کشورمان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه قبل از اعزام به مسابقات از شهید سلیمانی مدد خواستم اظهار داشت: در زمان پرتاب نیزه می‌دانستم که حاج قاسم به من کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه به خودم قول دادم زمانی که مدال پرتاب نیزه بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو را به دست آوردم در کنار مرقد مطهر این شهید بزرگوار حاضر شده و با وی تجدید میثاق کنم افزود: امیدوارم که همه ما بتوانیم راه این شهید عزیز را ادامه بدهیم.

افروز با بیان اینکه از چهار سال قبل تمرینات خود را در ماده پرتاب نیزه آغاز کردم و بعد از مسابقات کسب سهمیه امارات اردوهای ما آغاز شد ادامه داد: پس از اعزام به توکیو تمرینات خود را در چهار جلسه در آنجا ادامه دادم.

وی با اشاره به شناخت و آنالیزی که از حریفان به دست آورده بود گفت: خوشبختانه توانستم در این مسابقات بهترین رکورد خود را زده  و مدال طلای پرتاب نیزه بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو را بدست بیاورم.

این پارالمپین طلایی کاروان سردار دل‌ها اشاره به دلایل انصراف از دو حرکت آخر بیان کرد: تا کنون کسی این رکورد را کسب نکرده بود و از آنجا که می‌دانستم ورزشکار دیگری نمی‌تواند این رکورد را به حد نصاب برساند، به همین دلیل با دستور کادر فنی و مربی عزیزم از ادامه مسابقه انصراف دادم.

روایت تسنیم از ورزشکاری که از دل محرومیت‌ها‌ ‌”قهرمان طلایی پارالمپیک” شد / سعید افروز؛ ‌از سختی‌ زندگی عشایری تا رکوردداری جهان و پارالمپیک‌
استقبال از “سعید افروز” مرد طلایی پارالمپیک استان کرمان به‌روایت تصویر
پارالمپیک 2020 توکیو|طلایی کاروان ایران مدالش را به رهبر و مردم تقدیم کرد/ افروز: در پارالمپیک پاریس هم دوباره رکوردشکنی خواهم کرد

وی با بیان اینکه زمانی که این تصاویر خوشحالی خانواده‌ام را دیدم، لذت آن از کسب مدال برای من بیشتر بود افزود: دیدن این تصاویر روحیه و انرژی زیادی به من داد تا در مسابقات بعدی با کسب مدال دل مردم و خانواده‌ام را شاد کنم چرا که زحمات زیادی برای من کشیدند.

افروز با اشاره به اینکه بعد از یک استراحت کوتاه تمرینات خود را آغاز می‌کنم گفت: هدف من پارالمپیک فرانسه است و امیدوارم با حمایت و کمک بیشتر مسئولان در آن مسابقات نتیجه بهتری را به دست بیاورم.

انتهای پیام/511/ش
حضور ‌"قهرمان طلایی پارالمپیک" بر سر مزار حاج قاسم/ سعید افروز: قبل از اعزام به مسابقات ‌از شهید سلیمانی مدد گرفتم

منبع:تسنــیم
? حضور ‌"قهرمان طلایی پارالمپیک" بر سر مزار حاج قاسم/ سعید افروز: قبل از اعزام به مسابقات ‌از شهید سلیمانی مدد گرفتم