حضور ۳ نماینده از استان کرمان در مرحله سوم جام حذفی فوتبال کشور

فت فتو/کرمان سخنگوی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: تیم‌های مس کرمان، مس شهربابک و آرمان‌گهر سه نماینده استان کرمان در مرحله سوم جام حذفی فوتبال کشور خواهند بود. «عرفان امیرخسروی» در گفت‌وگو با فت فتو در این خصوص اظهار کرد: پس از پایان مرحله دوم جام حذفی فوتبال کشور، روز چهار شنبه ۱۹ آبان قرعه […]

فت فتو/کرمان سخنگوی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: تیم‌های مس کرمان، مس شهربابک و آرمان‌گهر سه نماینده استان کرمان در مرحله سوم جام حذفی فوتبال کشور خواهند بود.

«عرفان امیرخسروی» در گفت‌وگو با فت فتو در این خصوص اظهار کرد: پس از پایان مرحله دوم جام حذفی فوتبال کشور، روز چهار شنبه ۱۹ آبان قرعه کشی مرحله سوم جام حذفی برگزار شد.

وی افزود: قرعه کشی مرحله سوم جام حذفی( یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به صورت وبینار  برگزار شد.

امیرخسروی با بیان اینکه در این مرحله تیم‌های حاضر در لیگ دسته اول و تیم‌های بالاآمده از مرحله دوم با هم به تقابل خواهند پرداخت، بیان کرد: مس کرمان با خوشه‌طلایی ساوه بازی خواهد کرد که این دو تیم در بازی های لیگ یک فوتبال کشور نیز فردا ۲۱ آبان ماه برابر هم قرار خواهند گرفت.

وی ادامه داد: آرمان‌گهر سیرجان هم میهمان بنتو حسام مهر فارس خواهد بود و مس شهربابک نیز از ملوان بندرانزلی میزبانی خواهد کرد.

امیرخسروی با بیان این که مسابقات این مرحله در روزهای ۶ و ۷ آذر برگزار می شود، گفت: بعد از انجام مسابقات این مرحله، قرعه‌کشی مرحله یک شانزدهم انجام خواهد شد.

مسابقات مرحله یک شانزدهم جام حذفی نیز با حضور تیم های لیگ برتری در روزهای ۲۷ و ۲۸ آذر برگزار می شود.

سخنگوی هیئت فوتبال استان کرمان اضافه کرد: تیم هایی که از جام حذفی انصراف بدهند طبق دستور العمل یک فصل از حضور در جام حذفی محروم خواهند شد و با جریمه سنگین مالی نیز مواجه خواهند شد.

وی با اشاره به فعال بودن فوتبال ساحلی استان کرمان اذعان کرد: شهدای عنبرآباد و تاج کرمان به عنوان نمایندگان استان کرمان در مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی آقایان در رده سنی امید باشگاه‌های کشور فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ حضور دارند.

امیرخسروی افزود: تیم‌های شهدای عنبرآباد و تاج کرمان باید در گروه پنج این مسابقات قرار دارند و به میزبانی استان هرمزگان و تیم شهرداری دشتی پارسیان به مصاف رقبا خواهند رفت. این مسابقات از ۲۴ آبان آغاز خواهد شد.

وی از تیم‌های شهرداری دشتی پارسیان، شاهین خزر رودسر و سپاهان سمنان به عنوان رقبای نمایندگان کرمان نام برد و عنوان کرد: تیم فوتبال ساحلی تاج کرمان قبل از شیوع ویروس کرونا در مسابقات لیگ برتر رده سنی امید توانسته بود عنوان چهارمی این مسابقات را کسب کند.

انتهای پیام
حضور ۳ نماینده از استان کرمان در مرحله سوم جام حذفی فوتبال کشور

منبع:ایـسنا
? حضور ۳ نماینده از استان کرمان در مرحله سوم جام حذفی فوتبال کشور