حدود ۲ تن گوشت در قالب “نذر قربانی” بین نیازمندان کرمان و بردسیر توزیع شد

فت فتو/کرمان مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد ستان کرمان گفت: هفتمین پویش نذر قربانی به مناسبت ایام ماه محرم با همکاری برنامه “سمت خدا” و موسسه حضرت خدیجه خبر داد. حجت الاسلام”مصطفی گرجی” هشتم شهریورماه از برگزاری هفتمین پویش نذر قربانی به مناسبت ایام ماه محرم با همکاری برنامه “سمت خدا” و […]

فت فتو/کرمان مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد ستان کرمان گفت: هفتمین پویش نذر قربانی به مناسبت ایام ماه محرم با همکاری برنامه “سمت خدا” و موسسه حضرت خدیجه خبر داد.

حجت الاسلام”مصطفی گرجی” هشتم شهریورماه از برگزاری هفتمین پویش نذر قربانی به مناسبت ایام ماه محرم با همکاری برنامه “سمت خدا” و موسسه حضرت خدیجه خبر داد.

وی افزود: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و تضعیف بنیه مالی خانواده ها و همچنین تاکید مقام معظم رهبری در زمینه رزمایش همدلی و کمک مومنانه، ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد نیز متناسب با توان و ظرفیت خود اقدام به توزیع گوشت قربانی در میان نیازمندان کرده است.

گرجی با اشاره به اینکه مخاطب این طرح افراد نیازمند هستند که با محوریت کانون های فرهنگی و هنری مساجد توزیع گوشت های قربانی انجام می شود، گفت: در این پویش قریب به دو تن گوشت گرم در قالب بسته های یک و نیم کیلویی میان نیازمندانی که از قبل شناسایی شده اند، توزیع می شود.

 مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان کرمان با بیان اینکه در این مرحله براساس برنامه ریزی انجام شده نذرهای قربانی در شهرستان کرمان و در مناطق حاشیه ای شهر کرمان و در بخش های چترود، ماهان، راین، شهدا و شهرستان بردسیر توزیع می شود، تصریح کرد: اینگونه فعالیت ها و برنامه ها می تواند یک الگو و مدل موفق جهت حمایت از افراد نیازمند باشد.

انتهای پیام
حدود ۲ تن گوشت در قالب “نذر قربانی” بین نیازمندان کرمان و بردسیر توزیع شد

منبع:ایـسنا
? حدود ۲ تن گوشت در قالب “نذر قربانی” بین نیازمندان کرمان و بردسیر توزیع شد